bursa escort AKM'de 'Cumhuriyet' konseri
Reklamı Geç
Advert
Advert

AKM'de 'Cumhuriyet' konseri

3'üncü Piyade Eğitim Tugayı Akdeniz Bölge Bandosu, Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı, Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 'Cumhuriyet Bayramı Konseri' düzenlendi.

AKM'de 'Cumhuriyet' konseri
AKM'de 'Cumhuriyet' konseri Kemer Gözcü
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

3'üncü Piyade Eğitim Tugayı Akdeniz Bölge Bandosu, Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı, Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 'Cumhuriyet Bayramı Konseri' düzenlendi. Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu'nda şef Hasan Gürbüz'ün yönetimindeki Cumhuriyet konseri büyük ilgi gördü. Konseri, Tugay ve Garnizon Komutanı Albay Tuncay Polat, Hava Kuvvetleri eski komutanı Mehmet Ertan, askeri personel, emniyet mensupları ve çok sayıda vatandaş izledi.

Konser, Akdeniz Bölge Bandosu'nun seslendirdiği 'Neşide-i Zafer' adlı eserle başladı, 'Son Bahar Rüzgârları' adlı eserle devam etti. Konserde, Seyit Mehmet Sakin, Fatih Şanal, Sevilay Gök Akyıldız solist sanatçı olarak sahneye çıktı. Sanatçılar bando eşliğinde 'Arap Saçı', Bahça Duvarından Aştım', 'Uzun İnce Bir Yoldayım', 'Gibi Gibi', 'Kan ve Gül', 'Ya Seninle Ya Sensiz' gibi sevilen pek çok şarkıyı seslendirdi.

Şarkılara eşlik eden izleyiciler, konserin sonunda bando orkestrasının seslendirdiği 'Vatan Marşı', 'İzmir Marşı' ve 'Onuncu Yıl Marşı'na hep bir ağızdan eşlik etti. Konser sonunda Tugay ve Garnizon Komutanı Albay Tuncay Polat, sanatçılara çiçek vererek teşekkür etti.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X