bursa escort Polat Doğru'dan velilere seminer
Reklamı Geç
Advert
Advert

Polat Doğru'dan velilere seminer

Kemer Final Okulları, televizyon programcısı, eğitmen ve iletişim psikolojisi alanı yazarı sosyolog Polat Doğru’yu ağırladı. Doğru tarafından çocukların eğitim öğretiminde öğretmen-öğrenci-aile üçgeninde ana babaların rolünün konuşulduğu “Gerçek Ana Babalık” seminerini veliler büyük bir dikkatle takip etti.

Polat Doğru'dan velilere seminer
Polat Doğru'dan velilere seminer Kemer Gözcü
Bu içerik 1085 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer Final Okulları’nın etkinliğinde sosyolog-yazar Polat Doğru, “Gerçek Ana Babalık” başlıklı bir seminer verdi. Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleşen seminere okul öğretmenleri ve çok sayıda veli katıldı. Çocukların eğitim ve öğretiminde öğretmen-öğrenci-aile üçgeninde ana babaların rolünün konuşulduğu seminer başında sosyolog yazar Polat Doğru, ilk olarak velilere 'Nasıl bir çocuğunuz olmasını istersiniz? Ve nasıl bir veli olma istersiniz' diyerek görüş aldı. Karşılıklı sohbet havasında geçen seminerde ailelerde iletişim dilinin önemi anlatıldı. Doğru, çocuk gelişiminde anne ve baba faktörüne yönelik konuşmasından zaman, zaman kendi ailesi ve çocuklarından da örnekler verdi.  Çocukların sağlıklı gelişimi için anne ve babaya önemli görevler düştüğünü söyleyen Polat Doğru, çocuklara karşı sevgi, güven duygularının aşılanması ve onlarında birer birey olduğunun mutlaka kabul edilmesi gerektiğini ifade etti. Polat Doğru’nun samimi bir şekilde ki anlatımı ise katılımcılar tarafından büyük bir ilgi gördü.

Seminerin sonunda Özel Kemer Final Okulları Kurucusu Taylan Şahin, Polat Doğru’ya plaket takdim etti. Velilerin büyük ilgi gösterdiği Polat Doğru, kitaplarını imzalayarak, fotoğraf çektirdi.

ŞAHİN: TAKIM RUHUNU ESAS ALIYORUZ

Seminer sonrası açıklamada bulunan Özel Kemer Final Okulları Kurucusu Taylan Şahin, “Danışmanlık hizmeti, kurumların tüm birim ve bireyleri ile hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştıran; iş birliği ve takım çalışması ile kurumların hedeflenen geleceğe adım adım taşınmasını sağlayan bütünsel bir sistemdir. Dünyaca ünlü iletişim psikoloğu sayın Doğan Cüceloğlu, eğitim bilimci, yazar ve Gelişen Aile Akademisi’nin kurucusu sayın Özgür Bolat, sosyolog, eğitmen, psikoloji ve sosyal psikoloji alanları yazarı sayın Nurdoğan Arkış, sosyolog, televizyon programcısı, eğitmen ve iletişim psikolojisi alanı yazarı sayın Polat Doğru, rekreasyonel etkinlikler uzmanı, yaşayarak ve serüven ile öğrenme uzmanı, öğrenen organizasyon takımları lideri, eğitimci sayın Yavuz Durmuş Final Okullarının danışmanlarıdır. Danışmanlarımız alanlarında en yetkin isimlerdir ve Final Okulları olarak bu isimlerle çalışmaktan hem onur duyuyor hem de büyük keyif alıyoruz. Danışmanlık hizmetlerinin kurumsal farkındalık oluşturmada büyük katkı sağladığına inanıyoruz. Vizyon, misyon ve hedefler belirlemeyi kolaylaştırdığını düşünüyoruz. Bu sayede eğitim-öğretim sürecinin başlangıç, ilerleyiş ve ölçülebilir sonuçları ile sınırları konusunda sistematik bir bütün oluşturduğunu görüyoruz. Bu çalışmalarımızda kurum içinde iletişim ve takım ruhunu esas alıyoruz. Çalışmalarımız sırasında tüm takım bireylerimizin danışmanlarımız, çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve velilerimiz görüşlerini dikkate alıyor, farklı konularda beyin fırtınaları yaratıyor ve her takım bireyimizi çözümün parçası hâline getiriyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X