bursa escort AK Parti MKYK Üyesi Enç: Şiddetle kınıyoruz
Advert

AK Parti MKYK Üyesi Enç: Şiddetle kınıyoruz

AK Parti MKYK Üyesi ve eski Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Ak Parti Kemer İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri ile gazetemizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Kemer Gözcü Gazetesi’nin yalnız olmadığının altını çizen Enç, yaşanan olayı şiddetle kınadığını söyledi. Enç ayrıca, Akdeniz Üniversitesi Kemer Denizcilik Fakültesi binasında incelemelerde bulundu.

AK Parti MKYK Üyesi Enç: Şiddetle kınıyoruz
AK Parti MKYK Üyesi Enç: Şiddetle kınıyoruz Kemer Gözcü
Bu içerik 2582 kez okundu.
Advert

Simge ALTUN

Gazetemize yapılan baskının ardından gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ahmet Duran Yenigün ile telefonla görüşerek geçmiş olsun dileğinde bulunan AK Parti MKYK Üyesi ve eski Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, gazetemizi ziyaret etti. İl Koordinatörü Atila Demirez, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, Kadın Kolları Başkanı Özlem Çakırgöz, Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ozan Gazioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Semih Özdemir ve Durmuş Can ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Gökcen Özdoğan Enç, geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Ahmet Duran Yenigün’den yaşanan olayı dinleyen Enç, Yenigün’e duyduğu üzüntüyü ifade etti. Kemer’de büyük zorluklara rağmen haber alma özgürlüğü adına mücadele eden Kemer Gözcü Gazetesi’ne karşı yapılan saldırının kabul edilemeyeceğinin altını çizen AK Parti MKYK Üyesi Gökcen Özdoğan Enç, “Kemer Gözcü Gazetesi Kemer için son derece önemli bir değerdir. Hangi gerekçe ile olursa olsun bu çirkin saldırıyı kabul edemeyiz. Başta Kemer Gözcü Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün olmak üzere, gazete çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz” dedi.

DENİZCİLİK FAKÜLTESİ İNCELEME

AK Parti MKYK Üyesi Gökcen Özdoğan Enç ve beraberindekiler gazetemiz ziyaretinin ardından bu yıl eğitim ve öğretime açılması beklenen ancak birtakım sorunlar neticesinde açılamayan Akdeniz Üniversitesi Kemer Denizcilik Fakültesi binasında incelemelerde bulundu. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal’dan fakülte hakkında bilgi alan Enç, önümüzdeki yıl Kemer Denizcilik Fakültesi’nin hizmete gireceğini söyledi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa