bursa escort Bu kadarına da PES!
Reklamı Geç
Advert
Advert

Bu kadarına da PES!

Her konuşmasında olay olan Kemer’in CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Gül, bisiklet dağıtım töreninde yaptığı konuşma Kemer’de şok etkisi yarattı. Öğrencilerden ailelerinin kendisine oy vermelerini isteyen Gül, oy vermemeleri durumunda bir daha tablet ve bisiklet alamayacaklarını söyledi. Başta öğrenci velileri olmak üzere vatandaşlar Gül’ün bu isteğine büyük tepki gösterdi.

Bu kadarına da PES!
Bu kadarına da PES! Kemer Gözcü
Bu içerik 2063 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

Yaptığı açıklama ve eleştirileri ile Kemer’de her kesimin tepkisini çeken Kemer Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Gül, son bisiklet dağıtım töreninde yaptığı konuşma Kemerlilerin tepkisini çekti. Başkan Gül, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Şimdi çocuklar tabletleriniz aldınız, bisikletleriniz aldınız, evlerinize gidince anne babalarınıza diyeceksiniz ki; 31 Mart başkanlık seçimlerinde oylarınızı Mustafa Gül’e vereceksiniz, yoksa bir daha ne tablet ne bisiklet alabilirsiniz” dedi. 

Başta veliler olmak üzere Kemerliler Başkan Gül’ün bu isteğine tepki gösterdi. Dağıtımını yaptığı bisiklet ve tabletlerin 2 günde bozulduğunu iddia eden veliler, “Başkan Mustafa Gül yüzünden tamircilere para yetiştiremiyoruz. 2 günde bir tamirciye gidiyoruz. Kendine son model makam arabası alacağına çocuklara daha iyi tablet ve bisiklet alsın. Birde yaptığı çok iyi bir işmiş gibi çocuklarımızda oy istiyor. Bu istek Mustafa Gül için normaldir. Çünkü bizden oy isteyecek yüzü kalmadı. Şimdi de çocuklarımızı kullanmaya çalışıyor. Bu kadarına da pes doğrusu” diye tepki gösterdi.

Başkan Mustafa Gül’e sosyal medya üzerinden de tepki yağdı. Özellikle dağıtım yaptığı bisikletlerin kalitesizliğine tepki gösteren vatandaşlar, başkan Gül’ün makam arabası yerine çocuklara hediye ettiği bisikletlere binerek Kemer’i gezmesini tavsiye etti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X