bursa escort Özrü kabahatinden büyük “GAZETEYİ KAPATIN”
Reklamı Geç
Advert
Advert

Özrü kabahatinden büyük “GAZETEYİ KAPATIN”

Gazetemizin Belediye’de görevli Ruhsat Müdürü ve beraberindeki şahıs tarafından basılmasının ardından açıklama yapan ve o açıklamada da “Sosyal Demokrat Belediyecilik” yaptıklarını iddia eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Gazeteciler Cemiyeti’ne seslenerek “Gazeteyi kapatın” aymazlığında bulundu!

Özrü kabahatinden büyük “GAZETEYİ KAPATIN”
Özrü kabahatinden büyük “GAZETEYİ KAPATIN” Kemer Gözcü
Bu içerik 3150 kez okundu.
Advert

Gazetemize yapılan saldırının etkileri sürerken yeni bir skandala da Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül imza attı. Kemer Belediyesi’nde Ruhsat Müdürü olarak görev yapan şahsın yanında inşaat işi yapan bir kişi ile beraber gazetemize yaptığı baskının aslında bir baskın olmadığını açıklamaya çalışarak bocalayan Gül, cümlesinin sonunu gazetenin kapatılması talebi ile bitirdi. 

Kemer Gözcü Gazetesi’nin haber merkezine girerek, gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’ün çalışma ofisine kadar girip, ölüm tehditleri yağdıran, hakaretler edip, Yenigün’ün “Dışarı çıkın” sözlerine karşılık, “Bizi buradan çıkarmaya kimsenin gücü yetmez” diyecek kadar ileriye giden ve kapının dışına çıktıktan sonra da hakaret ve tehditlerini sürdüren ikiliye sahip çıkan Kemer Belediye Başkanı, açıklaması ile ikinci bir skandala daha imza atmış oldu. 

ASLINDA MÜDÜRÜNE HAK VERİYOR

Mustafa Gül’ün açıklamasında, “Ruhsat müdürüne iftira atıldığı” bir yerin basılmadığını olayların “Yalnızca kapı önündeki bir tartışmadan ibaret” olduğu o tartışmada da müdürün “Gaza getirilmeye çalışıldığını” ifade ediyor. Oysa aslında kendisinin de çok iyi bildiği gibi olay gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’ün çalışma ofisinde başlıyor.

Yenigün’ün odasında geçirdiği rahatsızlık nedeni ile dinlendiği sırada, odaya dalan Kemer Belediyesi Ruhsat Müdürü Hayrullah Canbaz ve Burhan Genç isimli inşaat firması işletmecisi gazetemiz çalışanlarının gözleri önünde Yenigün’e tehditler yağdırmaya başlıyor. 64 yaşındaki gazetemizin imtiyaz sahibi Yenigün’e “Seni yaşatmayacağız”, “Dışarıda gereğini yapacağız” diyerek tehditler yağdırıp küfürler eden Canbaz ve Genç’in tutumu kapının dışında da devam ediyor. Yaşananların videoya yansıyan anlarını “Yalnızca tartışma, orada da gaza getiriliyorlar” diyerek savunan Mustafa Gül, bir yandan olayı tasvip etmediğini söylese de diğer yandan “Baskın yok. Tartışma var. Gaza getirilmişler” diyerek yaşananlara arka çıkıyor

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINA BAK!

Aynı açıklamada sosyal demokrat bir belediye olduklarını da iddia eden Mustafa Gül, saldırıya uğrayan gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’ün kendisinden bir dergi karşılığında 170 bin TL para istediği iftirasını atarak, “Antalya Gazeteciler Cemiyetine sesleniyorum. O gazeteyi kapatın. Ya da 1 ay gazeteye yayın yasağı getirin” aymazlığı ile söz de Sosyal Demokrat Belediyecilik tavrı sergiliyor. Özgürlüklerin arkasında durması gereken Sosyal Demokrat Belediyeciliği, basın yayın organlarını kapatmak olarak algıladığı belli olan Gül, bu açıklaması ile gazetelerin hangi hal ve koşullar altında kapatılacağı konusunda da bihaber olduğunu göstermiş oluyor. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X