bursa escort “Büyük üzüntü duyduk”
Advert

“Büyük üzüntü duyduk”

İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, Göynük Belediyesi eski Başkanı Necati Topaloğlu ve CHP Kemer ilçe Başkanı Hüsnü Ünal, Kemer Gözcü Gazetesi'ne yapılan saldırıyı kınadı.

“Büyük üzüntü duyduk”
“Büyük üzüntü duyduk” Kemer Gözcü
Bu içerik 2998 kez okundu.
Advert

İYİ PARTİ; “BÜYÜK ÜZÜNTÜ DUYDUK”

İyi Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, gazetemize yapılan saldırının ardından düzenledikleri yönetim kurulu toplantısı sırasında gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’ü arayarak ilçe yönetimi olarak duydukları üzüntüyü ifade etti. Yenigün’e geçmiş olsun dileklerini ileten Aydemir ayrıca Başkan yardımcısı Hüseyin İnan’la birlikte Kemer Gözcü Gazetesini de ziyaret ederek, “Çirkin saldırıyı kınıyor, yanınızda olduğumuzu ifade ediyoruz” dedi.

TOPALOĞLU KINADI 

Göynük Belediyesi eski Başkanı Necati Topaloğlu, yazılı basın açıklamasında, "Kemer’in ilk ve tek günlük gazetesi olan Kemer Gözcü Gazetesi’ne yapılan baskın bizleri derinden etkilemiştir. Vatandaşların haber alma özgürlüğüne karşı yapılan bu saldırıyı, kınıyor, Kemer Gözcü Gazetesi imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün ve çalışma arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi

CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDEN KINAMA

CHP Kemer ilçe Başkanı Hüsnü Ünal yaptığı yazılı açıklamada, basın özgürlüğünün önemine işaret ederek, “Ülkemizde 150’nin üzerinde gazeteci tutukluyken, Kemer’in nefesi ve sesi olan Kemer Gözcü Gazetesi’ne yapılan saldırıyı İlçe Örgütü olarak kınıyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa