bursa escort Dayanışma Platformu’ndan kınama
Advert

Dayanışma Platformu’ndan kınama

Kemer Dayanışma Platformu üyeleri, Kemer Gözcü Gazetesi’ne yapılan saldırıyı kınadı. Kemer Gözcü Gazetesi önünde bir araya gelen platform üyeleri adına basın açıklamasında bulunan iş adamı Murat Canik, “Kemer platformu üyeleri olarak bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. Kemer Gözcü Gazetesi yalnız değildir” dedi.

Dayanışma Platformu’ndan kınama
Dayanışma Platformu’ndan kınama Kemer Gözcü
Bu içerik 1940 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer Dayanışma Platformu üyeleri gazetemize yapılan çirkin saldırıyı kınadı. Canik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Canik, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Emine Canik, Merkez Mahallesi Muhtarı Yusuf Salova, Erendiz Garden Hotel Sahibi Erendiz Hamamcıoğlu’nun da aralarında bulunduğu platform üyeleri Kemer Gözcü Gazetesi’ni ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Kemer Gözcü Gazetesi’nin yalnız olmadığının altını çizen platform üyeleri sadırıyı kınayarak basın açıklamasında bulundu. 

‘KEMER GÖZCÜ GAZETESİ YALNIZ DEĞİLDİR’

Kemer Dayanışma Platformu adına gazete önünde açıklamada bulunan Murat Canik, “Dün Kemer Gözcü Gazetesine maalesef çirkin bir baskın düzenlendi. Öncelikle bizler Kemer platformu üyeleri olarak bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. İlgili makamların bu menfur saldırı ile ilgili gerekli hassasiyeti göstermelerini arzu ediyoruz. Yargı sürecini platform olarak da takipçisi olacağız. Üzülerek izliyoruz ki son dönemlerde maalesef güzel turistik ilçemiz Kemer artık adli ve kriminal olaylar ile sık sık anılmaya başladı. Biz Kemerliler olarak ilçemizin bu şekilde anılmasını istemiyoruz ve üzülüyoruz. Bu tarz olaylar karşısında hep birlikte hareket etmemiz, suskun kalmamamız, o açıdan olayların karşısında hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Bu vesile ile Kemer Gözcü Gazetesine değerli Ağabeyimiz Ahmet Duran Yenigün’e ve çalışma ekibine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kemer Gözcü Gazetesi yalnız değildir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa