bursa escort Onun değilmiş
Reklamı Geç
Advert
Advert

Onun değilmiş

Gazetemizin pazartesi günü manşetten yer verdiği, “Ruhsat ve Denetim Müdür Vekilinden Kaçak Çatı Katı” başlıklı haberin ardından Kemer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdür Vekili Hayrullah Canbaz, noter aracılı ile göndermiş olduğu ihtarnamede kendisinin de Martı Sitesi içerisinde dairesi olduğunu, ancak haber bahse konu dairenin kendisinin olmadığını belirtti.

Onun değilmiş
Onun değilmiş Kemer Gözcü
Bu içerik 1121 kez okundu.
Advert

Gazetemizin pazartesi günü manşetten yer verdiği, “Ruhsat ve Denetim Müdür Vekilinden Kaçak Çatı Katı” başlıklı haberin ardından Kemer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdür Vekili Hayrullah Canbaz, noter aracılı ile göndermiş olduğu ihtarnamede bahse konu dairenin kendisine ait olmadığını belirtti. Canbaz, gönderdiği ihbarnamede şunları söyledi; “01/102018 Tarih ve 4268 sayı ‘Kemer Gözcü’ gazetesinin ‘Ruhsat ve Denetim Müdür Vekilinden Kaçak Çatı Katı’ başlıklı ve Ahmet Duran Yenigün (İmtiyaz Sahibi) imzalı yazıda yer alan “Kemer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdür Vekili Hayrullah Canbaz, 31 Ekimde Başvuruları sona erecek İmar affından faydalanabilmek için evine kaçak bir şekilde çatı katı yaptı. Ruhsat ve Denetim Müdür Vekilinden bile kaçak bir yapı yapması, Kemer’de kaçak yapılara göz yumulduğu ve denetimlerin nasıl yapıldığı sorularını da gündeme getiriyor” şeklindeki yazısı gerçeğe aykırı şekilde kaleme alınmış ve kasıtlı olarak asılsız haber yapmak sureti ile tarafımın kişilik haklarına saldırıda bulunulmuştur. Gazete haberinde belirtilen Merkez Mahallesi 151. Sokak Martı Sitesinde yer alan ve habere konu fotoğraflarda gösterilerek haber yapılan daire/konut tarafıma ait olmayıp söz konusu taşınmazın maliki ya da kiracısı olmadığım gibi sahibi ile hiçbir şekilde illiyet bağım bulunmamaktadır. Söz konusu sitede 2012 yılında 13 A/1 nolu daire tarafımca satın alınmış olup yerinde görüleceği üzere İmar Barışı yasası çıktıktan sonra ya da öncesinde tarafımca dairenin genişletilmesine ilişkin hiçbir inşai faaliyet yapılmamıştır. Ayrıca İmar Barışında ilgililerin faydalanabilmesi için gazete haberinde belirtilenin aksine her ne kadar başvurular 31 Ekim 2018 tarihine kadar yapılabilecek ise de İmar Kanunun Geçici 16/1. Maddesi gereğince; söz konusu yapıların 31/12/2017 tarihinden önce yapılmış olması halinde yasadan faydalanması söz konusu olacaktır.”

KAÇAK YAPIYI GÖRMEDİ Mİ?

Canbaz, Kemer’de kaçak yapılar ile ilgili yapılan denetimlerden bahsetmezken, Martı Sitesi’nde evi olmasına rağmen yapılan kaçak çatı katını görmedi mi? Ya da gözünün önünde yapılanı görmezden mi geldi? 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X