bursa escort Kaymakam Yaşar: Fiyatların artması lazım
Reklamı Geç
Advert
Advert

Kaymakam Yaşar: Fiyatların artması lazım

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar'ı ziyaret etti. Kemer'de fiyatlar konusunda biraz aşağıda olduklarını kaydeden Kaymakam Yaşar, “Bence fiyatların artması lazım. Çünkü burada ilçeyi, doğayı, doğal güzellikleri pazarlıyoruz" dedi.

Kaymakam Yaşar: Fiyatların artması lazım
Kaymakam Yaşar: Fiyatların artması lazım Kemer Gözcü
Bu içerik 2969 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

KETOB Başkanı Şener Gürler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemer'e yeni atanan Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kaymakam Yaşar, Kemer'de KETOB'un çok önemli bir yeri olduğunu belirterek, ziyaretlerinden dolayı Gürler ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Yaşar, Kemer'de bu yılki turizm sezonunda doluluk oranlarının çok iyi olduğunu belirterek, fiyatlar konusunda biraz aşağıda olduklarını kaydetti. 

‘FİYATLARIN ARTMASI LAZIM’

Fiyatların yükseltilmesinin iyi olacağı düşüncesinde olduğunu ifade eden Yaşar, "Fiyatlar yükselirse iyi olur. Ama dünya pazarındaki yerimiz ve durumumuz ne olur onu bilemem. Bunu işin ustaları sizler daha iyi bilirsiniz. Ama bence fiyatların artması lazım. Çünkü burada ilçeyi, doğayı, doğal güzellikleri pazarlıyoruz" dedi. 

‘GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ’ 

Daha önce de birkaç defa toplantı için Kemer'e geldiğini anlatan Yaşar, "Toplantı için daha önce bazı otellere geldim. Kış aylarında açık olan oteller var. Onlar kış aylarında da turizme hizmet vermeye devam ediyor. Aslında ben Kemer'e yabancı sayılmam. Daha önce Burdur Çavdır’da kaymakamlık yaptım. Kemer'e biraz uzaktan da olsa bakma şansım oldu. Biz, burada sizin işinizi nasıl kolaylaştırabiliriz onu düşüneceğiz. İnşallah mahcup olmadan güzel işler yapacağız. Kanunlar çerçevesinde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim" diye konuştu. 

GÜRLER, KIYI EROZYONU KONUSUNDA DESTEK İSTEDİ 

Kaymakam Yaşar'a Kemer ile ilgili bilgiler veren KETOB Başkanı Gürler ise Kemer'de 72'i beş yıldızlı olmak üzere toplamda 374 turistik tesisin olduğunu belirtti. Kemer’de 120 bin yatak kapasitesinin olduğunu aktaran Gürler, bölgede turizmi geliştirmeye yönelik projelerde kaymakamlık ile birlikte hareket etmek istediklerini anlatarak şöyle konuştu: 

"Biz yeşili her yerde bulabiliriz ama temiz bir denizi bulamayız. Kemer’de son yıllarda 10-12 metre kıyı erozyonu var. Bununla ilgili çalışmalarımız var. Bu konuda sizin de desteklerini bekliyoruz. Bununla ilgili çalışmaları paylaşmak isterim. Birlikte Kemer için güzel projelerde hareket etmek isteriz."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X