bursa escort Ormanda Bolt, kanyonda Young kazandı
Reklamı Geç
Advert
Advert

Ormanda Bolt, kanyonda Young kazandı

Kemer’de düzenlenen Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı'nda plaj etabının ardından orman ve kanyon etapları tamamlandı. Orman etabını plaj etabının da galibi olan İngiliz Billy Bolt kazandı. Kanyon etabını ise Güney Afrikalı sporcu Wade Young kazandı.

Ormanda Bolt, kanyonda Young kazandı
Ormanda Bolt, kanyonda Young kazandı Kemer Gözcü
Bu içerik 537 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kemer'de bu yıl 9'uncusu düzenlenen Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı'nın orman etabında 27 ülkeden 191 sporcu mücadele etti. Göynük Mahallesi'nden başlayan orman etabı portakal bahçeleri, çam ormanları ve kayalıklar üzerinde sürerek Kemer merkezindeki Çalış Tepesi'nde son buldu.

Orman etabını çok sayıda yerli ve yabancı izleyici takip ederken, zorlu geçen etapta yaşanan ufak kazalarda yaralanan olmadı. Plaj etabının galibi İngiliz sporcu Billy Bolt, 1 saat 29 dakika 21 salisede finiş çizgisine gelerek orman etabının da birincisi oldu. İkinciliği 1 saat 35 dakika 35 saliseyle Çek sporcu David Cyprian kazanırken, üçüncülüğü 1 saat 36 dakika 22 saliselik derecesiyle İspanyol sporcu Alfredo Gomez elde etti.

KANYON ETABINI YOUNG KAZANDI

Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı'nın Kanyon etabı Kemer ilçe merkezindeki Kesmeboğazı mevkiinden başladı. Etap, Göynük Kanyonu'nun devamı olan dere yatağında sona erdi. Yarışmacılar, kayalık ve taşlık bölgeleri geçişte zor anlar yaşadı. Zorlu etabı yerli ve yabancı çok sayıda izleyici takip etti.

Kanyon etabını, Orman etabında şansızlıklar yaşayan Wade Young 1 saat 7 dakika 26 saniye ile birinci bitirdi. Plaj ve orman etaplarının birincisi İngiliz sporcu Billy Bolt 1 saat 10 dakika 48 saniye ile ikinci, Güney Afrika'dan Travis Teasdale 1 saat 11 dakika 9 saniye ile üçüncü tamamladı.

Yarışlar bugün yapılacak dağ etabıyla tamamlanacak.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X