bursa escort Antalya Kart öğrencilerin ayağına geldi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Antalya Kart öğrencilerin ayağına geldi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. öğrencilerinin indirimli kartlarını kolayca alabilmeleri ve vizelerini yaptırmaları için Akdeniz Üniversitesi Olbia Çarşısı içinde ‘Antalya Kart’ geçici kart merkezini hizmete açtı.

Antalya Kart öğrencilerin ayağına geldi
Antalya Kart öğrencilerin ayağına geldi Kemer Gözcü
Bu içerik 491 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. toplu taşımada fark yaratmaya devam ediyor.

Vatandaşına sağlıklı ve konforlu ulaşım için her türlü detayı düşünen Ulaşım A.Ş. üniversite öğrencilerini de unutmadı. Antalya’da ilk kez kart alacak yaklaşık 15 binin üzerinde üniversite öğrencisine yerinde kolaylık sağlandı.

ÖĞRENCİLERE BÜYÜK KOLAYLIK

Antalya Ulaşım A.Ş. ve Akdeniz Üniversitesi işbirliği tarafından başlatılan “Kampüse Rahat Ulaşın” projesi kapsamında Akdeniz Üniversitesine yeni başlayan ve toplu taşıma kartı olmayan öğrenciler Olbia Çarşısı içinde hizmete açılan Antalya Kart geçici kart merkezinde tüm işlemlerini kolayca halledebiliyor. Yeni düzenleme ile öğrencilerin kart merkezi aramalarına gerek kalmıyor. Öğrenciler artık kart almak için kent merkezine gitmek zorunda kalmıyor. Ayrıca kart dolumu yaparak, Antalya Kart mobil uygulamanın kullanıma dair tüm detayları da öğrenebiliyor. (Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X