bursa escort Çocuk hastalara 'Bir Kitap da Senden Olsun'
Reklamı Geç
Advert
Advert

Çocuk hastalara 'Bir Kitap da Senden Olsun'

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı tarafından 'Bir Kitap da Senden Olsun' sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.

Çocuk hastalara 'Bir Kitap da Senden Olsun'
Çocuk hastalara 'Bir Kitap da Senden Olsun' Kemer Gözcü
Bu içerik 274 kez okundu.
Advert

Hemşirelik Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Emine Efe, Doç. Dr. İlkay Boz, Arş. Gör. Şule Çiftcioğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği Sorumlu Hemşiresi Elif Altınay, Hemşire Mürşide Kürtül Düztepe ve Hemşirelik Fakültesi lisans öğrencilerinin katılımıyla yürütülen proje kapsamında, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği bekleme salonunda 6-18 yaş arası çocuklar için bir 'okuma köşesi' oluşturulacak. 

'Bir Kitap da Senden Olsun' adlı sosyal sorumluluk projesinin gerçekleştirilebilmesi için kitap bağışı beklediklerini söyleyen Prof. Dr. Emine Efe, “Hastanemizin çocuk servisinde tedavi olan çocukların bu süreyi daha verimli geçirmeleri için böyle bir proje düzenledik. Çocuklarımız için zorlu geçen bu süreci bir nebze de olsa kolaylaştırmayı ve bu süreci kitap okuyarak değerlendirmelerine katkı sağlamayı amaçladık" diye konuştu.

Prof. Dr. Emine Efe, ekim ayı başında açılışı yapılacak olan 'Bir Kitap da Senden Olsun' projesi için kitap bağışlarının Hemşirelik Fakültesi'ne yapılabileceğini ifade etti. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X