bursa escort Nuray Minta: Kimsenin gücü yetmez
Reklamı Geç
Advert
Advert

Nuray Minta: Kimsenin gücü yetmez

Eski Kemer Belediyesi İmar Müdürü Nuray Minta, kendisi ve kardeşi Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta hakkında Kemer’de haftalık yayın yapan bir gazete çıkan haberle ilgi sosyal medya üzerinden sert eleştirilerde bulundu. Minta, “Bir zamanlar okul taksiti dilenenler, şimdi bize terbiye vermeye çalışıyor. İşte buna gülünür. Hiç kimsenin Ülfet ve Hatice Minta’nın çocuklarını birbirine düşürmeye gücü yetmez” dedi.

Nuray Minta: Kimsenin gücü yetmez
Nuray Minta: Kimsenin gücü yetmez Kemer Gözcü
Bu içerik 2328 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Eski Kemer Belediyesi İmar Müdürü Nuray Minta, kendisi ve kardeşi Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta hakkında Kemer’de haftalık yayın yapan bir gazete çıkan haberle ilgi sosyal medya üzerinden sert eleştirilerde bulundu. Yaklaşık 1,5 yıl önce emekliye ayrılan Nuray Minta, haberin ardından kendisine gelen destek telefonları ve mesajlara teşekkür ederek şunları söyledi:

“Değerli dostlarım, bugün hakkımda bir gazete haberi okudum. Haberi yapan kişi ile ilgili olarak, kendime hiç yakıştıramamakla beraber, sizlerden çok özür dileyerek iki cümle yazacağım; Tanımadığım eşini (ya da eşim dediği) birin kadının gururunu ayaklar altına aldırarak evime ‘pazar parası verecekmişsin’ diye yollayan, ‘Abla bana bir Berlin bileti’ diye mesajlar atan (kendisiyle hiçbir münasebetim olmamasına rağmen) kişinin yaptığı haberin ne şekilde yapıldığını takdir edersiniz. Sırf kardeşim İsmail Selami Minta’nın yıpratılması adına tüm ailemin adının karıştırılarak haber yapılmasına kayıtsız kalamadım.

OTEL KAPILARINDA BEKLEMEDİK

Değerli dostlarım; İsmail Selami Minta’nın terbiye almaya ihtiyacı yok, bizler evladı olmaktan gurur duyduğumuz anamızdan, babamızdan terbiyemizi aldık. Anneler gününde anamızın pamuk ellerini öptük. Başkalarının annesinin elini öpmek için otel kapılarında beklemedik. Her gün sela okunduğunda inşallah babamdır demedik, babamızı bir gün daha fazla yaşatabilir miyiz diye çareler aradık. Biz gerçek bir aileyiz, bizimki menfaat işbirliği değil, kan-can bağı.

KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Ben devlet memuru olarak görev yaptım ve emekli oldum, bir buçuk yılı aşan zamandır imar müdürü değilim, madem benimle ilgili bir sorun vardı, hemen suç duyurusunda bulunulsaydı ve hala da bulunabilirler. Hiç böyle bir işlem yapmayıp, emekliliğimden sonra haber yapılmasının amacı sadece siyaseten kardeşimi yıpratmaya çalışmak. Herkesin hayatta kırgınlığı kızgınlığı olabilir, amma ve lakin hiç kimsenin Ülfet ve Hatice Minta’nın çocuklarını birbirine düşürmeye gücü yetmez.

HODRİ MEYDAN…

Bir zamanlar Semih Minta’dan araba dilenenler, İsmail Minta’dan okul taksiti dilenenler adam olmuş, kuyruğu doğrultmuş terbiye öğretecekler. İşte buna gülünür. Ben yine de terbiyemi bozmayıp hakkımı adalet yoluyla aramayı tercih ediyorum. İsmal Selami Minta; ‘İşte Ailem’ deyince bizler abisi, ablaları ve kardeşi olarak gururla, dimdik yanındayız. İşte bu herkese nasip olmuyor.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X