bursa escort ATSO Akademi'den taşımacılık sektörüne eğitim
Advert

ATSO Akademi'den taşımacılık sektörüne eğitim

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO bünyesindeki taşımacılık hizmeti veren üyelerine yönelik 'Stratejik - Proaktif Sürücü Eğitimi ve Geliştirme Eğitimi' verileceğini söyledi.

ATSO Akademi'den taşımacılık sektörüne eğitim
ATSO Akademi'den taşımacılık sektörüne eğitim Kemer Gözcü
Bu içerik 525 kez okundu.
Advert

ATSO Başkanı Davut Çetin, odanın eğitim faaliyetlerini kurumsal bir yapı altında yürüten ATSO Akademi bünyesinde ulaştırma sektörü temsilcilerinden gelen talep üzerine öncelikle firma yöneticilerine, ardından da çalışanlarına dönük eğitim programı düzenleyeceklerini kaydetti. 

Trafikte yaşanan pek çok sorunun, can kaybıyla sonuçlanan kazanın, sürücü ve yöneticilerinin eğitimleri ile önemli oranda azalacağına inandığını kaydeden Başkan Çetin, "Taşımacılık sektörü eğitimlerine doğrudan insan hayatının korunmasına dair atılmış bir adım olarak bakmak gerekiyor. Biz de bu bilinçle öncelikle sektördeki firma yöneticilerine sonra sürücülere dönük eğitim programları düzenleyeceğiz. Eğitimlerle Antalya'da sürücülük mesleğine farklı bir yaklaşım getirerek, mevcutta bulanan işletme yöneticilerini bilinçlendirmeyi, yolcu taşımacılığı yapan firmalarımıza sağlam temellere dayanan uygulamalarla yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz" dedi.

Firma yöneticilerine dönük eğitim programının 26-27 Eylül'de 09.30-13.30 saatleri arasında ATSO Eğitim Salonu'nda 'Stratejik-Proaktif Sürücü Eğitimi ve Geliştirme Eğitimi' adıyla düzenleneceğini vurgulayan Başkan Çetin, eğitimlerin ise eğitmen Levent Şahin tarafından verileceğini kaydetti.

Başkan Çetin, eğitime ilişkin ayrıntılı bilgilerin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr 'ATSO Akademi' bağlantısından, twitter.com/ATSO Akademi ve facebook.com/ATSO Akademi'den takip edilebileceğini kaydetti. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa