bursa escort Antika meraklıları Kepez'de buluştu
Advert
Advert

Antika meraklıları Kepez'de buluştu

Kepez Belediyesi, DokumaPark'ta 'Antika ve Nostalji Festivali' düzenledi. Her ayın 2. ve 4. pazar günleri düzenli olarak açılacak 'Antika Pazarı' antika severleri bir araya getirecek.

Antika meraklıları Kepez'de buluştu
Antika meraklıları Kepez'de buluştu Kemer Gözcü
Bu içerik 273 kez okundu.
Advert

Kepez Belediyesi, geçmişe dair iz arayanları DokumaPark'ta buluşturdu. Bugüne kadar çok sayıda sanatçıya ve eşsiz eserlerine ev sahipliği yapan DokumaPark, bu kez 'Antika ve Nostalji Festivali'ne ev sahipliği yaptı. Festival, Türkiye'nin dört bir yanından gelen koleksiyoncuları alıcıları ile nostaljik araçları ve motosikletleri de meraklıları ile bir araya getirdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya'nın ve hatta Akdeniz Bölgesi'nin ilk ve tek antika pazarını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Türkiye'nin farklı yerlerinden ve Antalya'dan 50'yi aşkın antikacının stant açtığını belirten Başkan Tütüncü, “Antikacılar ellerindeki koleksiyonu şehrimizle paylaşıyorlar. Antika satın almak isteyen çok sayıda hemşehrimiz bugün festivalimize geldi. Antika büyük bir tutku ve bu tutkunun peşinde koşan insanları biz DokumaPark'a davet ediyoruz" dedi.

ANTALYA'YA ANTİKA PAZARI

Antika'nın bir tutku olduğuna da değinen Başkan Tütüncü, “Antika ile uğraşmak, insanı spor yapmak, balık tutmak gibi hayatın tek düzeliğinden yorucu yanından alıp uzaklaştırıyor. Burayı tutkularının peşinde koşan insanların merkezi haline getirmeyi arzu ediyoruz. Antikaya merak duyan hemşehrilerimizi her ayın 2. ve 4 pazar günleri DokumaPark'a bekliyorum" diye konuştu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de 'Antika Pazarı'ndan alışveriş yaptı. Her ayın 2. ve 4. pazar günleri düzenli olarak açılacak olan 'Antika Pazarı', geçmişe dair iz arayanları bir araya getirecek. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X