bursa escort ASAT'tan KETOB'a ziyaret
Advert

ASAT'tan KETOB'a ziyaret

Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü İbrahim Kurt, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’ni (KETOB) ziyaret etti. Kurt, ziyarette ASAT'ın Kemer'de bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler ve yapılacak olan yeni projeler hakkında bilgiler verdi.

ASAT'tan KETOB'a ziyaret
ASAT'tan KETOB'a ziyaret Kemer Gözcü
Bu içerik 747 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, ASAT Genel Müdür Yardımcısı Osman Yıldız, ASAT Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Ramazan Akın ve ASAT Kemer Şube Müdürü Emre Akdemir ile birlikte Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’ni (KETOB) ziyaret etti.

KETOB Başkanı Şener Gürler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Dinçer Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yunus Can, Şinasi Gürocak ve Levent Kılıçoğlu hazır bulunduğu ziyarette ASAT Genel Müdürü Kurt, ASAT'ın Kemer'de bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Kemer'de yapılacak olan yeni projeler hakkında da konuşan Kurt, "KETOB ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Her iki kurumda turizme hizmet vermektedir. Karşılıklı işbirliği içerisinde turizme katkı sunmaya devam edeceğiz, dedi.

Kurt, önümüzde ki günlerde KETOB ve ASAT işbirliğiyle, Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü, Devlet Su işleri (DSİ), İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinin bir araya geleceği bir toplantı organize edeceklerinin bilgisini verdi. 

KETOB Başkanı Gürler ise ASAT'ın turizme yapmış olduğu katkıların göz ardı edilmemesini gerektiğini belirterek, turistik otellerin su ve atıksu konularında ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini anlattı. Gürler, her iki kurumunda turizm için beraber çalışmaya ve yeni projeler gerçekleştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa