bursa escort Akdeniz Üniversitesi kontenjanları doldu
Advert

Akdeniz Üniversitesi kontenjanları doldu

31 Ağustos'ta açıklanan üniversite yerleştirme sonuçlarının ardından Akdeniz Üniversitesi'nde (AÜ) ön lisans ve lisans bölümü kontenjanları doldu.

Akdeniz Üniversitesi kontenjanları doldu
Akdeniz Üniversitesi kontenjanları doldu Kemer Gözcü
Bu içerik 1204 kez okundu.
Advert

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Altuğ Erkan, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında, 15 bin 300 kontenjan açıldığını ve yüzde 100 doluluk oranı sağlandığını söyledi. Akdeniz Üniversitesi, kentin iklim koşulları, yaşam standartları ve üniversitenin eğitim kalitesi nedeniyle öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

REKTÖR ÜNAL ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, yeni eğitim- öğretim döneminde Akdeniz Üniversite'sini kazanan öğrencileri tebrik etti. AÜ'nün Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olduğunu kaydeden Prof. Dr. Ünal, “Akdeniz Üniversitesi, eğitim kalitesi, sosyal imkanları ve eşsiz kampüsü ile sizi hayal ettiğiniz geleceğe en iyi şekilde hazırlayacağından hiç şüpheniz olmasın. Bir ömür Akdenizli olmanın gururunu yaşayacağınız bu yolculuğa başlarken, akademik ve idari tüm ekibimizle daima yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim. Hepinize başarılarla dolu bir eğitim- öğretim süreci diliyor, aramıza, yuvanıza, hoş geldiniz diyorum" diye konuştu. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa