bursa escort Phaselis Sanat Festivali başlıyor
Advert

Phaselis Sanat Festivali başlıyor

Kemer Belediyesi ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) tarafından düzenlenen 9. Phaselis Sanat Festivali, 10- 15 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Phaselis Sanat Festivali başlıyor
Phaselis Sanat Festivali başlıyor Kemer Gözcü
Bu içerik 666 kez okundu.
Advert

Kemer’e bağlı Tekirova Mahallesi'nde bulunan 2 bin yıllık tarihi geçmişe sahip Phaselis Antik Kenti'nde düzenlenen Phaselis Sanat Festivali 10, 11, 14 ve 15 Eylül tarihlerinde sanatseverlerle buluşuyor. Festivaldeki tüm konserler halka açık ve ücretsiz olacak.

AÇILIŞ KONSERİ TANİ TRİO'DAN

Phaselis Antik Kenti içinde yer alan amfi tiyatroda gerçekleştirilecek konserlerin ilkini 10 Eylül Pazartesi günü saat 21.00'de Tanini Trio Grubu verecek. Kanun, ney ve piyano üçlemesiyle tanınan grup, konserinde doğu ve batı müzik kültürleri arası köprüler kurarak dünya insanları arasında dostluk ve barışı pekiştirmeyi amaçlıyor.

4 GÜNDE 4 KONSER YER ALACAK

Festivalin ikinci günü olan 11 Eylül Salı günü saat 21.00'de 70 kişiden oluşan Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası konser verecek. 14 Eylül Cuma günü saat 21.00'de ise Tango Neva Topluluğu sahne alacak. Hem klasik tango hem tango nuevoyu yorumlayan Tango Neva, sanatseverlere müzik ve dans ziyafeti sunacak. Festivalin son günü olan 15 Eylül Cumartesi saat 21.00'de Sibel Köse ve Akra Jazz Band adlı grup konser verecek. Grup dünyaca ünlü caz şarkıcılarının parçalarını ve Brezilya, Fransa gibi farklı coğrafyaların müziklerinden örnekleri kendi yorumlarıyla seslendirecek.

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa