bursa escort AK Parti’de bayramlaşma
Advert

AK Parti’de bayramlaşma

AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve yönetim kurulu üyeleri, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde parti binasında vatandaş ve partililerle biraraya gelerek bayramlaştı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in bayram ziyaretini değerlendiren İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, “Esnafımız ve vatandaşımızdan çok büyük bir pozitif enerji aldık. Şartlar ne olursa olsun 2019 yerel seçimlerini alacağız” dedi.

AK Parti’de bayramlaşma
AK Parti’de bayramlaşma Kemer Gözcü
Bu içerik 978 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Kurban Bayramı’nın ikinci günü Ak Parti Kemer İlçe Teşkilatında bayramlaşma programı düzenlendi. Parti binasında düzenlenen programa AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş ve partili katıldı. Programda vatandaşların ve partililerin bayramını kutlayan İsmail Selami Minta, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in bayram ziyaretini değerlendirdi. 

‘SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN BİR BAKANIMIZ VAR’

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un turizm sektöründen biri olmasının Türk turizmine büyük katkı sağlayacağını ifade eden Minta, “Kültür ve Turizm Bakanı sayın Mehmet Nuri Ersoy’un bayram günü bizleri yalnız bırakmadı. Bakamınız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel beyle beraber esnafımızı dolaştık. Mehmet Ersoy gibi sektörün içinden birisinin bakan oluşu adeta insanların gözlerinin içi güldürüyordu.  Esnafımız ve vatandaşımızdan çok büyük bir pozitif enerji aldık. Bu da bizi mutlu etti. Gezi sırasında bakanımız ile birebir görüşmemiz oldu hem sorunları bilmesi hem de çözümü ile alakalı talimat vermesi konusunda. Hatta bir iki konuda sorunların çözümü için talimat verdi. Birkaç güne kadar zaten bu sorunların çözümünü hızlandıracağız gibi. Önümüzdeki günlerde ülke turizmi ile alakalı çok büyük gelişmeler olacağına artık eskisinden daha çok inanıyorum. Çünkü dediğimiz gibi sorunların çözümünü bilen bir bakanımız var. Buda Türk turizmine çok büyük katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum” dedi. 

‘ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN YEREL SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ’

“Bugün burada Kurban Bayramı münasebetiyle bayramlaşmak için toplandık sağ olsun partililerimizde büyük bir teveccüh gösterdi bizleri yalnız bırakmadı ve bayramlaşmamıza katıldılar” diyen İsmail Selami Minta, “Kemer üç dönemdir yerel anlamda iktidar olamıyor. Belediyeyi alamadık ve bu partililerimiz arasında bir tedirginliğe yol açtı. Acaba yine bu seçimde de aynı senaryo yaşanır mı? diye. Ben bunu ziyaret ettiğimiz evlerde gezdiğimiz yerlerde sokakta her yerde hissedebiliyorum. İnsanların ne düşündüğünü ne yaptığını şu an gayet iyi biliyorum. Bu noktada bayramda bir araya gelmişken bu konu ile ilgili de partililerimize bilgi verdik. Bizim ilçe teşkilatı olarak yapacak olduğumuz en büyük iş, partimizi her alanda her kuruluyla seçimlere hazırlamak. Zaten yaklaşık bir yıl oldu göreve geleli. Bir yıldır en ince ayrıntısına kadar yapıyoruz. Zaten 24 Haziran’da erken seçimi yaşadık ve o da bize eksiklerimiz anlamında çok büyük bir test oldu. Eksiğimiz varsa onları da gördük. Şimdi bayramdan sonra yine süratli bir şekilde bu konular üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Zaten biraz öncede bayramlaşma anında partililerimize de söyledim halkta karşılığı olan halkın teveccüh göstereceği bir arkadaşımızı aday yapıp 2019 Mart seçimlerinde Kemer Belediyesini Ak Partili yapmaya kararlıyız. Sonuçta Kemer için bu mücadeleyi veriyoruz. Çünkü şu an Kemer’in içinde bulunduğu durum ortada ve bununda tek çıkış belediye başkanının iktidar partisinden olmasına bağlıyoruz. Başka da bir çıkış noktası göremiyoruz. Bunun için hep söylüyorum şartlar ne olursa olsun 2019 yerel seçimlerini alacağız” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa