bursa escort Bu da ‘otoparkkondu büfe’
Advert

Bu da ‘otoparkkondu büfe’

Göreve gelir gelmez Kemer’deki parkları büfeler ile donatan CHP’li Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, parklar ve caddelerden sonra otoparkları da büfeler ile donatmaya başladı. Birçok noktası büfeler ile dolan Kemer’de esnafların tepki göstermesine rağmen Başkan Gül, büfe kondulardan vazgeçemiyor.

Bu da ‘otoparkkondu büfe’
Bu da ‘otoparkkondu büfe’ Kemer Gözcü
Bu içerik 1329 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Göreve gelir gelmez Kemer’deki cadde ve parkları büfeler ile donatan CHP’li Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, şimdide gözünü otoparklara dikti. Mevcut imar uygulamasında olmamasına rağmen Encümen kararıyla ilçe genelinde yapılmaya devam ‘Büfekondulara’ bir yenisi daha ekleyen Kemer Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından cazibe merkezi haline gelen Liman Caddesi’nin ortalarında yer alan otoparka da bir büfe yerleştirdi. 

Özellikle esnafların kullandığı otoparka büfe yerleştirilmesi zaten dar olan alanı daha da daraltı. Otoparkın Liman Caddesi’nin ortasında yer alması ve işyerlerine yakın olması esnafların ürünlerini rahatça getirip götürmesini sağlıyor. Ancak yaz aylarında oldukça yoğun olan alana birde büfe yerleştirilmesi bu kolaylığı imkansız kılıyor. Caddedeki esnaflar ise tepkili. Kemer’de yeterince büfe olduğunu ifade eden esnaflar, Başkan Gül’ün her gördüğü boş alanlara büfe yerleştirmesine son vermesi gerektiğini söylediler. Başkan Gül’ün Kemer’in marka değerini artıracak projeler yapmak yerine büfeler yerleştirmesine anlam veremediklerini söyleyen esnaflar, “Her yere büfe koymak yerine projeler üretsin, büfeler değil” dediler. 

Öte yandan gazetemizin edindiği bilgiye göre, çay ocağı ve büfe olarak kullanılacak otoparka konulan büfekondunun Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde çalışan ismi öğrenilemeyen bir personelin kardeşine ait olduğunu öğrenildi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa