bursa escort Türkbeleni projesinin yüzde 95'i tamamlandı
Advert

Türkbeleni projesinin yüzde 95'i tamamlandı

Manavgat'ta çıkan yangında büyük çapta zarar gören Türkbeleni, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı proje kapsamında yenileniyor. Projenin yüzde 95'lik bölümü tamamlandı.

Türkbeleni projesinin yüzde 95'i tamamlandı
Türkbeleni projesinin yüzde 95'i tamamlandı Kemer Gözcü
Bu içerik 376 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediye şirketi ANTEPE A.Ş tarafından 30 milyon 400 bin TL'lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Türkbeleni projesinin yüzde 95'lik bölümü tamamlandı. 2013 yılında çıkan yangında ciddi zarar gören Türkbeleni, eskisinden daha yeşil bir hale geliyor. Hiçbir ağacın kesilmediği ve taşınmadığı Türkbeleni'nde 8 bin 500 yeni ağaç dikildi. Çalışmaların hızla devam ettiği 350 dönümlük dev proje yeşil alanları ve doğasıyla sosyal hayata canlılık katacak.

MİLLET KIRAATHANESİ DE OLACAK

Türkbeleni Mesire Alanı Projesi; amfi tiyatrosu, spor sahaları, yapay göleti, macera parkı, çocuk oyun alanları, sosyal alanlar ve proje içerisinde yer alacak. Ayrıca Türkbeleni Projesi içerisinde Millet Kıraathanesi de yer alacak. Kitaplarla donatılacak, ücretsiz ikramların yer alacağı Türkbeleni Millet Kıraathanesi vatandaşların buluşma noktası olacak. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa