bursa escort Manavgat Barış Suyu Festivali başlıyor
Advert

Manavgat Barış Suyu Festivali başlıyor

Manavgat Belediyesi tarafından bu 22'ncisi düzenlenen Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali bugün başlıyor. 9-12 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek festival kapsamında İpek Demir, Hadise, Yüksek Sadakat, İrem Derici ve Serdar Ortaç konser verecek.

Manavgat Barış Suyu Festivali başlıyor
Manavgat Barış Suyu Festivali başlıyor Kemer Gözcü
Bu içerik 666 kez okundu.
Advert

Manavgat Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen, Manavgat Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali için tüm hazırlıklar tamamlandı. 22'nci Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali 9-12 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek.

BARIŞ SUYU FESTİVAL KÖYÜ

Festival Cumhuriyet Meydanı'na kurulacak Festival Köyü ile başlayacak. 9-12 Ağustos tarihleri arasında saat 16.00'dan 21.00'e kadar Cumhuriyet Meydanı'nda açık kalacak Barış Suyu Festival Köyü'nde, atölye etkinlikleri, sanat stantları, workshoplar, oyun alanı, dans gösterileri, turnuvalar, yarışmalar, karaoke, zumba show, su sporları gösterileri, çocuk tiyatrosu, konser gibi birçok etkinlik yer alacak. Turnuvalara katılmak isteyenler Festival Köyü'ndeki Manavgat Belediyesi standına başvuru yapabilecek. Festival kapsamında ayrıca 10-12 Ağustos tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi fuaye alanında fotoğraf sanatçısı Serkan Köse'nin 'Panorama Manavgat Drone Fotoğraf Sergisi' de açılacak.

YILDIZLAR GEÇİDİ

Festivalde sanatçıların yer alacağı ana sahne konserleri ise Atatürk Kültür Merkezi Meydanı'nda yapılacak. 10 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de İpek Demir, saat 21.30'da Hadise sahneye çıkacak. 11 Ağustos Cumartesi saat 20.00'de Yüksek Sadakat, 21.30'da ise İrem Derici konser verecek. Festivalin son günü 12 Ağustos Pazar günü ise saat 20.00'de Jehan Barbur, saat 21.30'da Serdar Ortaç hayranlarıyla buluşacak. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de halka hitap edecek.

BAŞKAN SÖZEN DAVET ETTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu, Manavgat'ta düzenlenecek Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali'nin barış, dostluk, sevgi ve kardeşliği pekiştireceğini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “Tüm vatandaşlarımızı Manavgat'ta düzenleyeceğimiz festivalimize davet ediyorum" dedi.

(Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa