bursa escort Sendika genel başkanlarından Böcek'e teşekkür
Advert

Sendika genel başkanlarından Böcek'e teşekkür

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Birleşik Kamu İş Sendikası Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık ve Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Hakan Kıran'ı makamında ağırladı.

Sendika genel başkanlarından Böcek'e teşekkür
Sendika genel başkanlarından Böcek'e teşekkür Kemer Gözcü
Bu içerik 342 kez okundu.
Advert

Mehmet Balık ve Hakan Kıran, Tüm Yerel Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Şahin ve yönetimiyle birlikte Başkan Muhittin Böcek'i ziyaret etti. Memur sözleşmelerinin görüşüldüğü dönemlerde Konyaaltı Belediyesi'nde tüm taleplerinin büyük ölçüde kabul edildiğine dikkat çeken Hakan Kıran, bu anlamda çalışanların her zaman yanında olduğunu kendilerine hissettiren Başkan Böcek'e teşekkür etti.

Ülke genelinde özellikle sözleşme dönemlerinde işverenlerin çalışanların hakkını teslim etme noktasında çok istekli olmadıklarını belirten Mehmet Balık, çalışanlarını her daim koruyup kollayan Başkan Böcek'e teşekkür etmek istediklerini söyledi.

“Çalışanların alın teri kurumadan hakkını vermeyi prensip edindim" diyen Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi'nde işçi ya da memur tüm çalışanların haklarını günü gününe ödediklerini kaydetti. Mehmet Balık, Hakan Kıran ve Ünal Şahin'in ziyaretinden son derece memnun kaldığını belirten Başkan Böcek, sendikal hareketi, çalışanların haklarının savunulması bakımından son derece önemli gördüklerini vurguladı. (Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa