bursa escort Bakan Ersoy Altınbeşik Mağarasını gezdi
Advert

Bakan Ersoy Altınbeşik Mağarasını gezdi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Vali Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile birlikte Altınbeşik Mağarası'nı ziyaret etti.

Bakan Ersoy Altınbeşik Mağarasını gezdi
Bakan Ersoy Altınbeşik Mağarasını gezdi Kemer Gözcü
Bu içerik 516 kez okundu.
Advert

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İbradı ziyareti sırasında Altınbeşik Mağarası'nı gezdi. Bakan Ersoy'ya Vali Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel da eşlik etti. Botla mağarayı inceleyen Ersoy, Vali Karaloğlu ve Başkan Türel'den Altınbeşik Mağarası hakkında bilgi aldı.

'ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

Bakan Ersoy, daha sonra Akseki ilçesindeki düğmeli evleriyle ünlü Sarıhacılar Mahallesi'ne geçerek tarihi evlerdeki restorasyon çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bakan Ersoy ardından Vali Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Akseki meydanında vatandaşlarla buluştu. Akseki Belediye Başkanı İsmet Uysal'dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Ersoy, Akseki'nin göç veren bir ilçe olduğunu öğrenince, "Gönül ister ki buraya tersine göç olsun. Genç nesil de burada kalsın. Bakanlık olarak size eski tarihin, eski kültürün renovasyonu için her türlü desteği veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz. Bu haklardan da yararlanırsanız, renovasyon açısından da faydalı. Yollarınız bitmek üzere. Yollar bittikten sonra burada turizm daha da artacak. Hem Sayın Valimiz hem Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız bölgeyle çok ilgililer. Biz de elimizden geldiğince bundan sonra çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz" dedi.

TÜREL: AKSEKİ'YE TEŞEKKÜR BORCUMUZ VAR

Akseki'ye bir teşekkür borcu olduğunu söyleyen Başkan Menderes Türel ise “Biz Akseki'ye defalarca geldik. Sizlerle her zaman birlikteyiz. Buralara hizmet etmekten şeref duyarız. Akseki bize her zaman gönlünü açtı. Her zaman bizi büyük bir muhabbetle karşıladı ve her zaman da teveccühünü esirgemedi, güvenini gösterdi. Biz de sizlerin bu güvenine layık olmak için başta Sayın Bakanımız olmak üzere, Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Valimiz hep birlikte gece gündüz çalışıyoruz. 24 Haziran'da Akseki'de hem Cumhurbaşkanımızın hem de partimizin oylarını Antalya birinciliğine taşıdınız. Ben hepinize teşekkür ediyorum. Akseki'nin Antalya birincisi olması bizim omuzlarımızdaki yükü daha da artırıyor, sorumluluğumuzu yükseltiyor. Çünkü biz sizin bu güveninize layık olmak için bir çalışıyorsak bundan sonra Akseki için beş çalışmak durumundayız" diye konuştu. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa