bursa escort Tüm Yerel-Sen'den Başkan Böcek'e teşekkür
Advert

Tüm Yerel-Sen'den Başkan Böcek'e teşekkür

Konyaaltı Belediyesi ve Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) Antalya Şubesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Tüm Yerel-Sen'den Başkan Böcek'e teşekkür
Tüm Yerel-Sen'den Başkan Böcek'e teşekkür Kemer Gözcü
Bu içerik 449 kez okundu.
Advert

Tüm Yerel-Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret ederek teşekkür etti. Konyaaltı Belediyesi ile yaptıkları toplu sözleşmenin her zaman iki tarafın da uzlaşmasıyla tamamlandığını dile getiren Ünal Şahin, Başkan Muhittin Böcek'e bu uzlaşmacı yaklaşımından dolayı teşekkür etmek istediklerini bildirdi.

"Belediyemizde 164 memur personel görev yapmakta" diyen Muhittin Böcek, gerek memur gerek ise işçi kadrosunda çalışan personelin haklarını, her zaman gününde teslim ettiklerini söyledi. Başkan Böcek, "Çalışanlarımızın alın teri kurumadan haklarını veriyoruz. Tüm Yerel-Sen ile geçtiğimiz günlerde imzaladığımız toplu sözleşme ile memur çalışanlarımızın maddi ve sosyal tüm haklarında iyileşme sağladık. Çalışanlarımızın mutluluğu bizleri de mutlu etmekte" diye konuştu.

Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası Antalya Şube Başkanı Ünal Şahin, Başkan Böcek'e çiçek takdim ederek teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa