bursa escort AGF Yönetimi Isparta’da toplandı
Reklamı Geç
Advert
Advert

AGF Yönetimi Isparta’da toplandı

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nun (AGF) Yönetim Kurulu Toplantısı, Isparta Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde Isparta’da gerçekleştirildi. Toplantıya AGF Yönetim Kurulu üyesi ve Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Duran Yenigün de katıldı.

AGF Yönetimi Isparta’da toplandı
AGF Yönetimi Isparta’da toplandı Kemer Gözcü
Bu içerik 631 kez okundu.
Advert

Gülcan GÜNDÜZ

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) yönetim kurulu aylık olağan toplantısı için Isparta’da biraraya geldi. 3 gün sürecek Isparta ziyaretinde Vali Şehmus Günaydın’ı ziyaret etti. AGF Yönetim Kurulu Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Kıbrıs Türk Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği Başkanı Nazmi Pınar, Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Duran Yenigün, AGF Başkan Yardımcısı ve Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan’ın bulunduğu yönetim kurulu üyelerinin Vali Günaydın’ı ziyaretinde özellikle eğitim ve madde bağımlılığına dikkat çekildi.

Vali Günaydın, gençlerin kötü alışkanlıklardan korunması, sağlıklı bir hayat sürmeleri için gazetecilerin de yaptıkları haberlerde bu konulara dikkat çekmesini istedi. Vali Günaydın, “Isparta basını ile iyi bir teşviki mesaimiz var. Halkın ve gençlerin bilinçlendirilmesi noktasında özellikle eğitim ve madde bağımlığına ilişkin haberlerin yapılması önemli. Şimdiden alınacak önlemler ileride doğacak büyük sorunların da önüne geçecektir. Bu nedenle aileleri uyaran, gençlerin dikkatini çekecek haber ve yazıların basında yer alması bizim önemli” diye konuştu. 

Ziyarette bulunan gazeteciler, basının her zaman üzerine düşeni yapmaya gayret ettiğini belirterek, illerin bu tür duyarlılık gerektiren konularda işbirliği içinde hareket edeceğine vurgu yaptılar.

REKTÖR ÇARIKÇI’YA ZİYARET

AGF Yönetimi ardından Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’yı ziyaret etti. Yapılan görüşme sonrası Başkan Mevlüt Yeni ve Başkan Şevket Karahan, Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve TV kanalına konuk oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X