bursa escort ASAT araç filosunu güçlendiriyor
Advert

ASAT araç filosunu güçlendiriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, su ve kanal hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 kombine kanal temizleme aracı ve 2 ok amaçlı su tankerini araç filosuna dahil etti.

ASAT araç filosunu güçlendiriyor
ASAT araç filosunu güçlendiriyor Kemer Gözcü
Bu içerik 566 kez okundu.
Advert

'Temiz çevre, temiz şehir' sloganıyla hizmet veren ASAT, 3 yeni aracı filosuna kattı. ASAT'tan yapılan açıklamada daha kaliteli hizmet verebilmek ve abonelerin mağduriyetlerinin önüne geçebilmek için yeni araçlar alındığı belirtildi. Kurum bünyesine yeni katılan araçların 1 kombine kanal temizleme aracı ve 2 çok amaçlı su tankeri olduğu ifade edildi.

ANINDA MÜDAHALE

Hem kanal yıkama hem de atık emişi için geliştirilen kombine kanal temizleme aracı; yüksek basınçlı su sistemi ile hat içerisinde yer alan atıkların parçalanarak rögar bacalarına sürüklenmesini ve tahliye edilen atığın vakum sistemiyle emilip hattın temizlenmesini sağlayacak. Böylelikle olası tıkanıklara anında müdahale edilebilecek. Su tankerleri ise gereken durumlarda su taşımak ve pompa yardımı ile suyu aktarmak amacı ile kurum bünyesinde hizmet verecek. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa