bursa escort Aydemir: Mücadelemiz devam edecek
Advert

Aydemir: Mücadelemiz devam edecek

İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, düzenlediği basın toplantısında 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi. Aydemir, şu an için Kemer’de 3 bin 906 seçmeni olan bir parti olduklarını belirterek, “Kısa sürede ve imkansızlıklara rağmen en iyi şekilde seçim çalışması yürüttük. Bundan sonra önümüzde süre var ve bu süreyi daha iyi değerlendireceğiz. Allah’ın izniyle oylarımızı daha yukarıya çıkaracak şekilde mücadelemiz devam edecek” dedi.

Aydemir: Mücadelemiz devam edecek
Aydemir: Mücadelemiz devam edecek Kemer Gözcü
Bu içerik 1157 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN - Gülcan GÜNDÜZ

İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte parti binasında 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonucunu değerlendirdi. 

Seçim sonuçlarının vatana ve millete hayırlı olmasını dileyen Aydemir, partisine oy verenlere ayrı ayrı teşekkür etti. 

‘İYİ BİR SEÇİM ÇALIŞMASI YÜRÜTTÜK’

Yeni kurulan bir parti olarak ilk defa seçimlere girdiklerini ifade eden Aydemir, “Biz yeni bir partiyiz ve yeni kurulduk. Daha kurulma aşamasındayken birden seçim var denildi ve seçimlere girdik. Bu günleri hep birlikte yaşadık. Bilindiği üzere hazineden yardım alamadık ve paramız da yoktu. İmece usulü karınca kaderince herkes destek olmasıyla bir seçim çalışmasını yürütmeye çalıştık. İmkansızlıklara rağmen en iyi bir şekilde seçim çalışması yürüttüğümüze inanıyorum. Bu anlamda herkesten Allah razı olsun sağ olsunlar var olsunlar” dedi. 

‘BİZ SADECE MÜŞAHİT VEREBİLİYORUZ’

‘İYİ Parti sandık başında bulunmadı’ gibi yanlış bir algı olduğuna dikkat çeken Hüseyin Aydemir, “Siyaseti sözde iyi bilen arkadaşlar bir noktayı araştırmamışlar, biz İYİ Parti olarak ilk seçime girdiğimiz için kanunen sandık başı veremiyoruz. Bunu buradan belirtmek isterim. Bizim sandık başında insanlarımızın olmamasının tek sebebi kanunen sandık başı veremememizden. Biz sadece müşahit verebiliyoruz. Sağ olsun müşahit arkadaşlarım o baskılara rağmen görevlerini en iyi şekilde yapmışlardır. Elime ulaşmayan ıslak imzalı tutanak yoktur. Demek ki müşahitlerimiz görevlerini yapmışlar ki ıslak imzalı sonuçlarımız elimdedir.”

‘KEMER’DE 3 BİN 906 SEÇMENİ OLAN BİR PARTİYİZ’

Gerçekleşen seçim sonucunda Türkiye genelinde yüzde 10 civarında bir oy aldıklarının altını çizen Aydemir, “6 aylık bir parti imkansızlıklar içinde olan bir parti, bugün itibariyle ya 43 ya 44 milletvekili ile Ankara’da temsil konumuna geldik. ‘Kemer’de kaç oy alırsınız’ diye bana hep sorulara ben hep şunu söylemişimdir; ‘aldığımız her oy başarıdır.’ Çünkü biz eski bir parti değiliz. Biz 5 bin-6 bin oy aldık. Bunu 8-9 bine çıkarırız diyebilecek konumda değiliz. Ancak nasip oldu ve Kemer’de 3 bin 906 kişi bize oy verdi. Şu anda Kemer’de 3 bin 906 seçmeni olan bir partiyiz” dedi.

‘MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK’

İYİ Parti olarak oylarının daha yukarıya çıkarmak için en iyi şekilde çalışmalarını yürüterek mücadeleye devam edeceklerini söyleyen İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, “Seçim sonuçlarına baktığımız zaman Adalet ve Kalkınma Partisi 7 bin 938, Milliyetçi Hareket Partisi 2 bin 510, Hür Dava Partisi 50, Vatan Partisi 50, Halkların Demokratik Partisi bin 855, Cumhuriyet Halk Partisi 7bin 616, Saadet Partisi 187 ve İYİ Parti 3 bin 906 oy almıştır. Bu anlamda ben şahsım ve teşkilatım adına herkese çok çok teşekkür ediyorum. Biz bismillah dedik başladık. Bundan sonra Allah’ın izniyle oylarımızı daha yukarıya çıkaracak şekilde mücadelemiz devam edecektir. Sağ olsun arkadaşlarımızla İYİ Parti’yi en iyi noktalara getirmek için mücadeleye sonuna kadar devam etme kararı verdik ve daha iyi yerlere geleceğimize de inanıyorum. Tabi süremiz çok kısaydı ve ulaşamadığımız yanına gidemediğimiz insanlar vardı. Bundan sonra önümüzde süre var, bu süreyi daha iyi değerlendireceğiz ve daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa