bursa escort Tavuk Dünyası Kemer Şubesi açıldı
Advert

Tavuk Dünyası Kemer Şubesi açıldı

Bugüne kadar Antalya’da AVM’ler ve caddelerde bulunan 12 ayrı şubesinde lezzet severleri konuk eden Tavuk Dünyası, yeni restoranını Kemer’de hizmete açtı.

Tavuk Dünyası Kemer Şubesi açıldı
Tavuk Dünyası Kemer Şubesi açıldı Kemer Gözcü
Bu içerik 2177 kez okundu.
Advert

Gülcan GÜNDÜZ

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, Antalya'daki şubelerinin sayısını artırmaya devam ediyor. Bugüne kadar Antalya'da AVM'ler ve caddelerde bulunan 12 ayrı şubesinde lezzet severleri konuk eden Tavuk Dünyası, yeni restoranını Kemer Hastane Caddesi’nde hizmete açtı. 2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana açtığı yeni şubelerle birlikte, Türkiye’de 38 şehirde 160 restorana ulaştı. Kemer’de açtığı 160. Şubesi ile birlikte Tavuk Dünyası, Antalyalı konuklarını artık 13 farklı lezzet noktasında ağırlayacak. 

Tavuk Dünyası Kemer Şubesi’nin işletmecisi Kemerli genç girişimci Faysal Gazioğlu yaptığı açıklamada, “10 yıldır Kemer’de inşaat sektöründe faaliyette bulunduk. Bu zaman içinde sektör değişikliğine gitmek istedim ve bu sektör değişiminde de şansımı Dominos Pizza’dan yana kullanmak istedim. Dominos’da aynı zamanda akrabam olan Emre beyle birlikte Kemer’de Dominos Pizza’yı iyi bir yere getirdiğimizi düşünüyorum. 1.5 yıl sonra Dominos’dan ayrılma kararı aldık ve Tavuk Dünyası ile görüşmelere başladık. Görüşmeler sonucunda markamızı Kemer’e kazandırdık. Açılışımızı gerçekleştirdik ve Kemer’den de güzel bir katılım oldu. Tüm gelen misafirlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bu her zaman devam eder. Markamızın 19 çeşit tavuk, 8 çeşit kırmızı et ürünlerinden oluşan bir menüsü var. Bunun yanında 3 çeşit çorba ve tatlı çeşidi var. Zengin bir menüye sahibiz. Bizim ürünlerimiz hazır değil, tüm ürünlerimizi günlük ve taze olarak hazırlanıyor. Çünkü misafirlerimizin sağlığı bizim için önemli. Ayrıca paket servisi konusunda merkezimizle de görüşmelerimiz sürüyor. 1 aya kadar da paket servisine başlamayı düşünüyoruz. Biz ayda 4 defa temizlik ve gıda konusunda denetlenen bir markayız. Markamız gerçekten çok güçlü bir marka ve Kemer’de iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Tüm Kemer halkını Tavuk Dünyası’na bekliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa