bursa escort ‘Bu ittifak kolay kolay ayrılmaz’
Reklamı Geç
Advert
Advert

‘Bu ittifak kolay kolay ayrılmaz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kemer İlçe Başkanlığı tarafından Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda iftar programı düzenlendi. Programa AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydın ve MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan’ın yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. Programda konuşan Abdurrahman Başkan, “Cumhur İttifakı bu ülke için vazgeçilmez ve artık bu Cumhur İttifakı da kolay kolay ayrılmaz. Çünkü biz millet için birlik beraberlik içinde olduk. Aslında bizi milletimiz birleştirdi” dedi.

‘Bu ittifak kolay kolay ayrılmaz’
‘Bu ittifak kolay kolay ayrılmaz’ Kemer Gözcü
Bu içerik 1793 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENİGÜN

MHP Kemer İlçe Başkanlığı tarafından partililer ve vatandaşlara iftar programı düzenlendi. Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar programına; AK Parti Antalya Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı İbrahim Aydın, MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, Ak Parti ve MHP İlçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı. Programda, yemek öncesi dualar edilip, okunan ezanla birlikte daha sonra yemeğe geçildi.

KARA: 24 HAZİRAN GELECEĞE DOĞUŞTUR

Yemeğin ardından konuşan MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, “Bu mübarek akşamda kurulun iftar sofrası etrafında sizlerle buluşmaktan aynı duaya âmin demekten çok mutluyum siz değerli Kemerli kardeşlerimizle aziz dava arkadaşlarımızla kucaklaşmanın manevi haz ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bize göre 24 Haziran geleceğe doğuştur. 24 Haziran gelecek asırların kilidini emniyetle açacaktır. Siyasi kutuplaşmalar 24 Haziran’dan sonra en aza inecektir. Türkiye yeni bir döneme cumhuriyetin üçüncü evresine geçmektedir. Beka sorunları güçlü bir iradeyle göğüslenecektir. Birliğimize dirliğimize saldıran çevrelere cumhurun ittifak ruhuyla karşılık verilecektir. 24 Haziran seçimleri büyük milletimizi tıpkı asırlar öncesinde olduğu gibi lider ülke Türkiye ülküsüne götürecek olanın başlangıcı olacaktır. Bu duygularla iftar soframızı onurlandırdığınız için hepinize huzur sağlık mutluluk diliyor. Sizlerin şahsım ve teşkilatım adına en derin ve saygılarımla selamlıyorum. Allah sofralarımızın bereketini arttırsın oruçlarımızı kabul etsin yaklaşan kadir gecemizi de Ramazan Bayramı’nızı bugünden tebrik ediyorum sağ olun var olun Ne Mutlu Türk’üm Diyene” dedi. 

AYDIN: AYNI BAHÇENİN ÇOCUKLARIYIZ

Milletvekili İbrahim Aydın ise, MHP ile milliyetçi muhafazakâr aynı bahçenin çocukları ve insanları olduklarını söyledi. Aydın yaptığı konuşmada, “Ramazan Ayı’nı başı bereket, ortası mağfiret, sonu da cehennem ateşinden kurtuluştur. İnşallah sonuna geldik ve bayramı kutlayacağız. Daha sonra da inşallah 24 Haziran’da demokrasi bayramı olacak. Gerçekten bu seçim çok önemli. Sizlerin de bildiği gibi devlet adamı MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli ‘Cumhur İttifakı’ diye ilk günden beri söyledi ve bir an evvel ülkemizin bu cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine gitmesi ile ilgili tavrını dimdik ortaya koydu. Anayasa değişikliğinde de beraber çalıştık. Biz 03 Kasım 2019’da seçime gitmeyi beklerken, ‘önce ülkem sonra partim’ diyen devlet adamı sayın Bahçeli bir an evvel bu sisteme geçilsin düşüncesiyle seçimin öne alınmasını istedi ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan; ‘madem bu seçim erkene alınacak bunu 24 Haziran’da yapalım’ demişti. Zaten Muhalefet te seçim seçim diyordu ve bu seçime başladık. Kampanyamız devam ediyor. İnşallah ülkemizin bekası için güzel bir hayırlı bir iş olacak. Bu Ramazan Ayı’nda da iyi bir kampanya götürüyoruz. Ben her iki partide başarılar diliyorum. MHP ile biz işin açıkçası milliyetçi muhafazakâr aynı bahçenin çocuklarıyız insanlarıyız. İnşallah bu seçimden büyük kuvvet doğacak. Cumhur İttifakı ilk turda seçilecek ve partilerimizde en fazla milletvekili çıkararak meclisi temsil edecek. Ben bu düşünce ve duygularla bu iftar sofrasında bulunduğum için çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Bu hayrı yapan MHP Kemer İlçe Teşkilatı’na teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

BAŞKAN: MİLLET İÇİN BİRLİK OLDUK

Bugün Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda toplandıkları gibi 25 Haziran’da da aynı meydanda ikinci bayramları için toplanacaklarını söyleyen MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan da “Cumhur İttifakı bu ülke için vazgeçilmez ve sayın milletvekilimizin dediği gibi artık bu Cumhur İttifakı da kolay kolay ayrılmaz. Çünkü biz millet için birlik beraberlik içinde olduk. Aslında bizi milletimiz birleştirdi. İnşallah önümüzdeki dönem 24 Haziran’da Cumhur İttifakı ülkemizin geleceğine de Antalya’nın milli ve manevi ruhuna da mührünü inşallah vuracaktır. Biz bu yola çıktığımızda sadece bir seçim için çıkmadık. Sayın milletvekilimiz de söyledi; ‘24 Haziran bir seçim değil geçmiş dönemde her seçim önemlidir’ dedik. Ama sistem değişiyor. Cumhurbaşkanı hükümet sistemi Türk devletinin töre hükümetinin temelidir. Biz töre devleti geleneğinden geldik. Kendimize uygun bir hükümet sistemini Ak Parti ve MHP’nin yönetimiyle birlikte inşallah önümüzdeki dönemde hiç ayrılmayan ve temeli hiçbir zarar görmeyen bir binayı oluşturacağız. Bu binayı sizlerin oylarıyla oluşturacağız. Sizden birde şunu istiyorum ve bizimde boynumuzun borcu Kemerli hemşerilerim MHP’sine oy verip belediye başkanını seçti. Ama sizi bir daha asla terk etmeyecek bir belediye başkanını seçmek boynumuzun borcu. Bunu da inşallah Kemer halkımıza sunmak ta biz siyasi parti yöneticilerin de boynunun borcu olacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X