bursa escort ‘Baskın seçime, baskın eğitimle hazırlanıyoruz’
Advert
Advert

‘Baskın seçime, baskın eğitimle hazırlanıyoruz’

İYİ Parti Eğitimcisi ve Ekonomi Danışmanı Erman Dinçel tarafından İYİ Parti İl Binası’nda “Seçmenle iletişim ve Ekonomi Politikamız” başlıklı eğitim verildi. İl Başkanı Sağır, “Baskın seçime, baskın eğitimle hazırlanıyoruz” dedi.

‘Baskın seçime, baskın eğitimle hazırlanıyoruz’
‘Baskın seçime, baskın eğitimle hazırlanıyoruz’ Kemer Gözcü
Bu içerik 752 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

İYİ Parti Eğitimcisi ve Ekonomi Danışmanı Erman Dinçel tarafından İYİ Parti İl Binası’nda “Seçmenle iletişim ve Ekonomi Politikamız” başlıklı eğitim verildi. İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, eğitime yaklaşık 100 kişinin katıldığını belirterek, “oldukça yüksek bir sayıda gerçekleşen katılımın yüzde 90’ı kadınlardı. Bu eğitimi alan partililerimize biz ‘eğitim gönüllüsü’ adını vermekte ve sertifika vererek kayıt altına almaktayız. Eğitim sonrasındaki 1-2 gün içinde Antalya genelinde tüm partililerimiz de bu arkadaşlarınızdan aynı eğitimi almış olacaklar” dedi.

Eğitimde İyi Parti’nin seçmenle iletişim biçimi ve bir topluluk ile iletişimi üzerine çalışıldığını kaydeden Başkan Sağır, daha sonra şunları kaydetti: “Programda ayrıca partimizin ekonomik reform ve düzenlemeleri hakkında katılımcılara kapsamlı bilgi sunuldu. Ülke genelinde 16 eğitim Grubu 882 eğitim gönüllüsü ve 15 bin İYİ Partili olarak, seçmen ile doğru iletişim ve doğru ekonomi bilgisi İle buluşmuş oluyoruz.” 

“Baskın seçime karşın partimde baskın eğitim ile cevap veriyoruz” diyen Sağır, sözlerini şöyle tamamladı: “Türk siyasi hayatında 28 günde 15 bin kişiyi eğitebilecek başka bir örnek bulunduğunu sanmıyorum. Biz 24 Haziran’da Türkiye’nin yeni merkez partisi olarak bir güneş gibi doğacağız. Sayın Meral Akşener’i Türk kadınlarının öncülüğünde Cumhurbaşkanı yapacağız. Ülkeme kadın ve anne eli değecek ve çocuklarımızın geleceği için, cumhuriyeti ve laik, parlamenter demokrasiyi koruyup daha gelişmiş bir ülke olacağız.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X