bursa escort Kılıçdaroğlu, yarın Antalya'da
Advert
Advert

Kılıçdaroğlu, yarın Antalya'da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 9 Haziran Cumartesi günü Antalya'ya gelecek.

Kılıçdaroğlu, yarın Antalya'da
Kılıçdaroğlu, yarın Antalya'da Kemer Gözcü
Bu içerik 632 kez okundu.
Advert

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partisince düzenlenen bazı toplantılara katılarak, çeşitli toplum kesimlerine ve demokratik kitle örgütleri temsilcilerine CHP'nin kalkınma projelerini anlatmak ve önerilerini almak üzere 9 Haziran tarihinde Antalya'da olacak. Kemal Kılıçdaroğlu, Gazipaşa Havaalanı'na geldikten sonra Alanya'ya geçerek, saat 11.00'de Alanya Kültür Merkezi'nde kanaat önderleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve turizmcilerle bir araya gelecek.

Alanya'dan Manavgat'a geçecek olan Kılıçdaroğlu, saat 14.00'te Manavgat Kültür Merkezi'nde yine kanaat önderleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve turizmcilerle buluşarak, hem CHP'nin program ve hedeflerini anlatacak, hem de toplantıya katılanların görüş ve önerilerini dinleyecek.

Kılıçdaroğlu, günün son toplantısında bu kez Antalya'da saat 17.00'de Akra Barut Otel'de turizm sektör temsilcileri ve iş dünyasıyla buluşacak. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, saat 20.00'de ise Muratpaşa Kent Meydanı'nda vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya gelecek. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X