bursa escort Subaşı: Çok borç çok hizmet değildir
Reklamı Geç
Advert
Advert

Subaşı: Çok borç çok hizmet değildir

İYİ Parti Antalya Milletvekili Adayı Hasan Subaşı, seçim gezisine Korkuteli’nde devam etti. Subaşı, “Bozuk bir çarkın yarattığı rant ekonomisi ile yapılan yatırımlar hem hükümette hem de belediyelerde çok yüksek maliyetlere ulaşmaktadır. Çok borç çok hizmet değildir” dedi.

Subaşı: Çok borç çok hizmet değildir
Subaşı: Çok borç çok hizmet değildir Kemer Gözcü
Bu içerik 660 kez okundu.
Advert

Korkuteli’nde düzenlediği seçim gezisinde Hasan Subaşı yoğun ilgi ile karşılandı. Korkuteli Eski Belediye Başkanı Hasan Gökçe’nin de katıldığı geziye İyi Parti İlçe Başkanı Süleyman Yıldız, DP İlçe Başkanı Fatih Öztepe ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Kendisinin ve eski belediye başkanı Hasan Gökçe’nin yapmış oldukları hizmetlerin takdirle karşılandığını görmenin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Hasan Şubaşı, “Bugün aldığım görev ile vekil olmam halinde sadece Antalya değil Korkuteli dahil ilçelerimize ve ülke siyasetine katkı sunmaya devam edeceğim” dedi.

Subaşı, “Hasan Gökçe hem Korkuteli’ne hem de İYİ Parti’ye çok hizmeti olmuş Korkuteli’nin bir evladıdır. Bugün benim esnaf gezimde siyasi faaliyetimde yanımda olmuş katkı sağlamıştır.  Antalya’da ben, Hasan Gökçe’de Korkuteli’nde çok hizmetleri olan belediye başkanları olarak esnaf ziyaretlerinde karşımızda bize karşı sıcak ve samimi hemşerilerimizi bulduk. İlgi ile karşılandık ama Sayın Meral Akşener’e olan ilgi ve heyecan Korkuteli’n de çok sevindirici boyutlarda. Akşener’e tüm ülkede olduğu gibi burada da tek adam rejimine karşı cesaret ve kararlılığı ile taşları yerinden oynatan lider olarak tanınıyor” diye konuştu.

“Korkuteli kadınları da diğer ötekileştirilmiş kadınlar gibi açıkça Meral Akşener’e oy vereceklerini söylüyor. Buda beni çok memnun etti” diyen Hasan Subaşı “Ziyaretimizde yanımızdan ayrılmayan Hasan Gökçe kardeşime İyi Parti İlçe Başkanı Süleyman Yıldız’a ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Fatih Öztepe’ye de teşekkür ediyorum. Hasan Gökçe siyasette hizmetlerinin karşılığını tabanda gördüğü ilginin ve sevginin karşılığını mutlaka alacak ve siyasette arzu ettiği yerlere gelecektir” diye konuştu.

Subaşı, sözlerine şu şekilde devam etti;

“İlk fırsatta tekrar Korkuteli’ne tekrar gelip köyleri de ziyaret etmek istiyorum. Bende yıllardır tarım faaliyetinin içindeyim. Bu faaliyetin içindeki zorlukları çok iyi biliyorum çözümleri içinde elimizden geleni yapacağız ama esnafın işlerdeki durgunluğunu yüksek enflasyonu pahalılığı kısa vadede çözmek kolay değil ancak yerli yerinde işleyen bir devlet sistemi içinde adalet ve hukuk ile birlikteliği şart. Öncelikle ekonomik sistemi kendi çarklarına terk edip güven duyulan ekonomik modeli zaman geçmeden uygulamak gerekir.”

Hasan Subaşı, bir soru üzerine, “Türkiye’nin masraf ve israftan kaçınması gerektiğini, herkesin kendi parasını harcamaya yetkili ancak devlet parasını kamu görevlileri dikkatli ve sakınarak kullanmak zorunda ve her zerresini doğru değerlendirmeli. Bozuk bir çarkın yarattığı rant ekonomisi ile yapılan yatırımlar hem hükümette hem de belediyelerde çok yüksek maliyetlere ulaşmaktadır. Çok borç çok hizmet değildir” dedi.

“Adaletin ve yargının içinde bulunduğu duruma baktığımız zaman hiçbirine güvenemezsiniz. Devlet sistemi doğru dürüst yerine oturduktan sonra bir milletvekilinin Antalya ve çevresinde hangi yatırımların yapılacağına dair çalışma yapması gerekir” diyen Hasan Subaşı, “Devletin çarkları dönmüyorsa yapacak bir şey yoktur. Merkez Bankası görevini yapabilse dolar bu kadar yükselmezdi. Gazeteciler tutuklu ve yargı gazeteciler terörist diyorsa eğer ciddi bir sorun var demektir” dedi.

İyi Parti’nin devlet yardımı almadığını, kendi imkanları ile hayat bularak ayakta kaldığını ve seçimlere katıldığını belirten Hasan Subaşı, “Başkanlık sisteminden sonra devletin çarkı durdu. Devletin bütün çarklarını bozan bu sistemden kurtulmamız Meral Hanım’ın cesareti ve kararlılığı sayesinde olacaktır. Meral Hanım taşları yerinden oynatmıştır. Bu sistemden kurtulmak için fırsat bu seçim de halkın önündedir. Devlette yorgundur millette, yetkileri elinde taşıyan Sayın Cumhurbaşkanı da” diye açıklama yaptı. (Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X