bursa escort İYİ Parti’den Kemer çıkarması
Advert

İYİ Parti’den Kemer çıkarması

İYİ Parti Antalya Milletvekili adayları Feridun Bahşi, Musa Ertugan, Neşe Toker ve Leyli Kemal, 24 Haziran Genel Seçim çalışmaları kapsamında Kemer’i ziyaret etti.

İYİ Parti’den Kemer çıkarması
İYİ Parti’den Kemer çıkarması Kemer Gözcü
Bu içerik 1393 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Şüheda DAYANTÜRK

24 Haziran Genel Seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Antalya Milletvekili adayları Feridun Bahşi, Musa Ertugan, Neşe Toker ve Leyli Kemal, Kemer’i ziyaret etti. İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir ve ilçe yönetiminin eşlik ettiği adaylar Kemer’de vatandaşlar buluştu ve esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. 

24 Haziran Genel Seçim çalışmalarını Kemer’de yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, “Bugün Kemer’e gelen milletvekili adaylarımızı halkımız ve esnafımızla buluşturup dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz. Bu manada özellikle partimizin birinci sıra adayı sayın Feridun Bahşi’nin hem turizm ve hem tarım ile ilgili görüşlerini açıkladı. Yine milletvekili adaylarımız Musa Ertugan, Neşe Toker, Leyli Kemal ve ilçe teşkilat yönetimi ile birlikte Kemer bölgesinde yoğun bir çalışma yaptık” dedi.

Antalya'ya yönelik hedeflerinden bahseden Feridun Bahşi ise, ilk amaçları arasında Antalyalılık bilinci oluşturmak olduğunu söyledi. Bahşi, “Merkezi sistemle yönetildiğimiz için halk kendini Antalyalı kabul etmiyor. Antalya'da bir mahallede yol yapılacaksa bunu katılımla, referandumla yapmamız gerekiyor. Göçle gelen insanlara Antalyalılık ruhunu aşılamamız gerekiyor" dedi. Ekilmeyen tarlaya prim verildiğini söyleyen Bahşi, “Biz ekene prim vereceğiz. Gübre ve mazot desteği sağlayacağız. Tarım alanları imara açıldı. Bunları sınırlayıp tarım alanlarını ıslah edeceğiz ve ihracata yönelik sağlıklı üretim yaptıracağız."

Bahşi, “Daha çok Antalyalının turizmden ekmek yemesini sağlayacağız. Turizm sektöründeki KDV oranı düşürülürse, turizm yatırımcılarını rahatlatırsanız gelen turist kalitesi artar. Turistin piyasa çıkıp esnafı ziyaret edeceği tedbirler alacağız. Antalya'daki en büyük sorunların birinin de çevre olduğu düşüncesindeyim. Ormanlar sökülüyor, taş ve maden ocaklarına dönüştürüyor. Ağacın ve denizin sözcüsü olacağız. Maden ve taş ocaklarının ardından bu bölgelere otel açılıyor. Bunları önleyeceğiz. Buralardaki alanları tekrar ağaçlandıracağız" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa