bursa escort Başkan: Halkımızla birlikte olacağız
Advert
Advert

Başkan: Halkımızla birlikte olacağız

MHP Antalya Milletvekili ve Antalya birinci sıra Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, "Seçilip, Ankara'ya gidip, orada mecliste oturan değil, bölgelerimizde halkımızla birlikte olacağız, halkımızın sorunlarının çözümü için sahada mücadele edeceğiz" dedi.

Başkan: Halkımızla birlikte olacağız
Başkan: Halkımızla birlikte olacağız Kemer Gözcü
Bu içerik 754 kez okundu.
Advert

MHP Antalya 1'inci sıra Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ile diğer milletvekili adaylarından Mustafa Hakan Topcu ve Mehmet Ali Tuna, Gazipaşa'da partililerle bir araya geldi. MHP İlçe Başkanı Numan Terzi ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan adaylar, ilçe binasında toplantı yaptı.

Toplantıda konuşan Abdurrahman Başkan, "İl başkanımızın organizasyonuyla tüm milletvekili arkadaşlarımız, tüm ilçeleri ziyaret etmekte ve bizler de seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerimize başladık. 19 ilçemizde 16 milletvekili arkadaşımız hepsi bu ilçelerimizi ziyaret etmiş ve etmekte. Çok güzel organizasyonla ilçe teşkilatlarımızla birlikte ziyaretlerimiz oldu. Gazipaşa'da turizm ve tarımda biraz daha ele alınması geren bir bölgemiz. Ayrıca Beyrebucak Mahallesi'ndeki Yalan Dünya Mağarası'ndan tutun da çok ciddi anlamda alternatif turizm alanları mevcut. Tarımda ise muz ve avokado ön plana çıkmakta. Bizler bu dönemde farklı bir şey yapacağız, seçilip, Ankara'ya gidip, orada mecliste oturan değil, bölgelerimizde halkımızla birlikte olacağız, halkımızın sorunlarının çözümü için sahada mücadele edeceğiz. Artık milletvekili sistemi de değişti. Yasama ve yürütme ayrıldı. Biz yasama görevinde olacağız. Kanunların hepsini meclisten geçireceğiz sanki meclis daha hafifledi ya da meclisin etkisi azaldı gibi gözükse de ama bu sistemde 600 milletvekili olacak, meclis güçlendi" diye konuştu.

Abdurrahman Başkan ve beraberindekiler daha sonra hal esnafını da ziyaret etti. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X