bursa escort MHP'li Başkan: MHP'yi birinci yapma zamanı
Advert

MHP'li Başkan: MHP'yi birinci yapma zamanı

MHP Antalya milletvekili adayı Abdurrahman Başkan, "Antalya'dan 16 milletvekili seçilecek. İnşallah en çoğu bizim partimizden seçilir. Bu dönem Antalya'da MHP'yi birinci parti yapma zamanıdır" dedi.

MHP'li Başkan: MHP'yi birinci yapma zamanı
MHP'li Başkan: MHP'yi birinci yapma zamanı Kemer Gözcü
Bu içerik 840 kez okundu.
Advert

MHP Antalya birinci sıra milletvekili adayı Abdurrahman Başkan, diğer adaylardan Mehmet Ali Tuna ve Mustafa Hakan Topçu, 24 Haziran seçimleri için saha çalışmalarına Korkuteli'de devam etti. MHP ilçe binasını ziyaret eden heyet burada partililerle bir araya geldi.

Abdurrahman Başkan, "Çok farklı bir dönemden geçiyoruz. Fakat Korkuteli ülkücülerin harman olduğu yerler, ülkücülerin olması gereken yerdir. Ülkücü hareketin önemli noktalarından biridir Korkuteli. Önümüzdeki dönenmelerde Korkuteli'ni önemli oy oranına getireceğiz. Bir daha bizi terk etmeyen bir belediye başkanı dikeceğiz. Korkuteli'miz yaşanabilir en güzel ilçemiz. İnşallah önümüzdeki dönemde Korkuteli'mizi zengin ve müreffeh hale getireceğiz" dedi.

Sıradan bir milletvekili olmayacağını vurgulayan Abdurrahman Başkan, "Siz seçim zamanında Antalya'ya gelmeyen ve seçimden seçime gelen milletvekili adayını seçmeyin. Antalya milletvekiliysek, seçildiğimiz yere gelmiyorsak, seçimde vaat ettiğimiz şeyleri yapamıyorsak bir daha seçmeyin. Sizler bizlere 'Ankara'ya gidin orada tatillere gidin' diye seçmiyorsunuz. Sorunları büyük olan coğrafyamızın sorunlarını çözmek için meclise gönderiyorsunuz. Antalya'dan 16 milletvekili seçilecek. İnşallah en çoğu bizim partimizden seçilir. Geçen dönemde diğer partiler fazla milletvekili çıkarmışlardır, ancak bu dönem Antalya'da Milliyetçi Hareket Partisi'ni birinci parti yapma zamanıdır" diye konuştu.

Cumhur ittifakının bir hedefi olduğundan bahseden Abdurrahman Başkan, şöyle dedi:

"Türk toplumunu bir arada tutmak, daha güçlü bir Türk devleti oluşturmak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ülkemizin önünü açacak. Hem yasamayı, yürütmeyi ve yargıyı yani kuvvetler ayrımını farklı kılacak. Bunun için Antalya Milliyetçi Hareket Partisi'nin mührünün değmesini istiyoruz. Bunun için hep birlikte çalışacağız. 24 Haziran'a kadar tüm teşkilat mensupları olarak çalışacağız ve bunu başaracağız."

Abdurrahman Başkan, Mehmet Ali Tuna ve Mustafa Hakan Topçu parti ziyaretinin ardından Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Fahrettin Özbek ve yönetimine de ziyarette bulundu. Adaylar esnaf ziyareti de yaptı. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa