bursa escort Başkan Yücel muhtarlarla buluştu
Advert

Başkan Yücel muhtarlarla buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında buluştu.

Başkan Yücel muhtarlarla buluştu
Başkan Yücel muhtarlarla buluştu Kemer Gözcü
Bu içerik 548 kez okundu.
Advert

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalle muhtarları ile istişare toplantılarına devam ediyor. Doğu ve batı mahalle muhtarları ile geçen günlerde bir araya gelen Başkan Yücel, bu kez de merkez şantiyeye bağlı mahalle muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Alanya Belediyesi Oba Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Yardımcısı Adem Er, Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri, Park Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, Yol- Asfalt Şefi Cem Çaycoşar da hazır bulundu. Toplantıda merkez şantiyeye bağlı 22 mahalle muhtarı ile yapılacak yatırım ve hizmetler görüşüldü.

'VATANDAŞIMIZIN TALEPLERİNİ EN HIZLI ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ'

Mahallelerde devam eden rutin hizmetlerin yanı sıra yaz sezonunda yapılması gereken asfalt taleplerini dinleyen Başkan Yücel, "Mahallelerde rutin hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Toplantılarımızın amacı bu yaz sezonunda başta asfalt olmak üzere yapılması gereken hizmetlerin belirlenmesi. Bunu da muhtarlarımızın dolayısıyla vatandaşımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştireceğiz" dedi.

YAZ SEZONUNDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR BELİRLENDİ

Mahallelerde rutin hizmetlerin devam ettiğini açıklayan Başkan Adem Murat Yücel, "Muhtarlarımızla toplanmamızın amacı, önümüzdeki sezonda yapacağımız hizmetleri sıraya koyarak vatandaşımızı en kısa sürede istediği hizmetlere kavuşturmak. Bunun için de bire bir görüşmelerimizi sürdürüyoruz" diye konuştu.

'YOL VE ASFALT SORUNU KALMAYACAK'

Merkez mahallelerde talep edilen ve devam eden çalışmaları ivedilikle tamamlayacaklarını vurgulayan Başkan Adem Murat Yücel, "Yayla yollarımız ve bazı ana mahalle yollarının asfaltını ihale edeceğiz. Böylece kısal ve yayla yollarında vakit kaybetmeyerek merkez mahallelerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebileceğiz" dedi.

'PROGRAMA ALDIĞIMIZ HİZMETLERİ EYLÜLE KADAR BİTİRİYORUZ'

4 yılda vatandaşın istediği yatırım ve hizmetlerden fazlasını yaptıklarını da aktaran Başkan Yücel, şöyle dedi:

"Merkezde talep edilen, hizmet programımıza aldığımız tüm işleri eylül ayına kadar tamamlayarak, halkımıza ve sizlere verdiğimiz tüm taahhütlerimizi yerine getirmiş olacağız. Bütün bunlarla birlikte planlama ve taahhütlerimizin tamamını yaz sonunda bitireceğiz. Planlamaya aldığımız tüm hizmet ve çalışmalarımızın şimdiden vatandaşımıza hayırlı olmasını dilerim."

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa