bursa escort Kullanılmayan muhtarlık binası tepkisi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Kullanılmayan muhtarlık binası tepkisi

Antalya'da, bir parkta yapılan Güzelbağ Mahalle Muhtarlığı binasının atıl halde beklediğini ve madde bağımlılarının kullandığını iddia eden bölge sakinleri tepki göstererek önlem alınmasını istedi.

Kullanılmayan muhtarlık binası tepkisi
Kullanılmayan muhtarlık binası tepkisi Kemer Gözcü
Bu içerik 568 kez okundu.
Advert

Muratpaşa Belediyesi tarafından Güzeloba Mahallesi Havalimanı Caddesi'ndeki bir parka, Güzelbağ Mahalle muhtarlığı için hizmet binası yapıldı. Güzelbağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yayan'ın taşınmaması nedeniyle kullanılmayan bina atıl halde bekliyor. Mahalle sakinleri binanın madde bağımlıları ve evsizler tarafından kullanıldığını belirterek tepki gösterdi.

Mahalle sakinlerinden Tuncay Karakuş, "Başka bir mahallenin muhtarlığını bizim mahalleye yapmışlar. Uzun süredir boş duruyor. Kapısını kırıp içeriye girmişler. Üstelik içine bir de yatak atmışlar. Muratpaşa Belediyesi'ne şikâyette bulunduk. Gelip temizlediler. Kapısına yeniden kilit vurup gittiler. Bir an önce önlem alınmasını istiyoruz" dedi.

BANA MASRAF OLACAK

Mahallesinin kırsal bir alan olduğu söyleyen Güzelbağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yayan ise yaptığı açıklamada, "Ben oraya taşınırsam elektrik, su abonesi almak, sekreterle çalışmak zorundayım. İlk seçim dönemimde işlemler için kimseden 'ücret' almayacağım demiştim. Bu yüzden de kimsenin ücret almıyorum. Oraya taşınmam bana ciddi bir yük getirir" diye konuştu.

Muhtar Yayan, "Türkiye'nin bütün sorunları bitti de benim taşınmamam mı konu oldu" diye tepki gösterdi. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X