bursa escort Ulaşımda kredi kartı dönemi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Ulaşımda kredi kartı dönemi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akıllı Kent kimliğine ulaşım sisteminde kredi kartı ile ödeme uygulamasını da ekledi. Yerli yabancı herkes otobüse bindiğinde temassız kredi kartı kullanarak ulaşım ücretini ödeyebiliyor.

Ulaşımda kredi kartı dönemi
Ulaşımda kredi kartı dönemi Kemer Gözcü
Bu içerik 1240 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi ulaşımda vatandaş memnuniyetine yönelik yeniliklerine devam ediyor. Akıllı Kent hedefine ulaşmak için teknolojinin her imkanından faydalanan Büyükşehir Belediyesi, halkın yaşamını kolaylaştırmak adına önemli projeyi daha hayata geçirdi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş ulaşımda temassız özellikli kredi kartı ile ödeme hizmeti başlattı. Yolcular kredi kartı ile ücret ödemenin kolaylığını yaşıyor.

2016 yılında başlatılan temassız kredi kartı ile ödeme yöntemi tüm toplu ulaşım araçlarında kullanılıyor. Tüm ulaşım araçlarında uygulanan temassız ödeme sistemi büyük memnuniyet yaratıyor. Temassız özellikli banka kartları ile imzasız ve şifresiz kolay ödeme imkanı bulan vatandaşların tek yapması gereken kartını kart okuyucuya yaklaştırması. Böylece kredi kartı ibaresi görülüyor ve tam ücret çekimi yapılıyor. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X