bursa escort Konyaaltı Belediyesi'nden Müze Gecesi gezisi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Konyaaltı Belediyesi'nden Müze Gecesi gezisi

Konyaaltı Belediyesi'nin Antalya Kültürel Miras Derneği (ANKA) işbirliğiyle düzenlediği Kent Gönüllüleri Projesi ve Antalya Kültürel Miras Farkındalık etkinlikleri kapsamında Antalya Müzesi ziyaret edildi.

Konyaaltı Belediyesi'nden Müze Gecesi gezisi
Konyaaltı Belediyesi'nden Müze Gecesi gezisi Kemer Gözcü
Bu içerik 613 kez okundu.
Advert

Konyaaltı Belediyesi'nin, ANKA işbirliğiyle Kent Gönüllüleri Projesi kapsamında gerçekleştirdiği Antalya Kültürel Miras Farkındalık etkinlikleri, Antalya Müzesi ile devam ediyor. Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerin 6. etabında 90 kişiden oluşan heyet, ANKA kurucu üyelerinden Ömer Selçuk Gür ve Dr. Selda Baybo'nun rehberliğinde Antalya Müzesini gezdi.

'Müze Gecesi' ismiyle düzenlenen etkinlikte ziyaretçilere, Antalya Müzesi'ndeki tarihi eserler anlatıldı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu tür kültürel ve tarihi etkinlikleri önemsediklerini belirterek, belirli periyotlarla farklı bir bölgeye gezi düzenlediklerini söyledi. Bölge halkının bu etkinliklere son derece ilgili olduğunu dile getiren Muhittin Böcek, ANKA ile yaptıkları protokol gereği düzenledikleri gezilerin sonuncusunu Antalya Müzesi'ne düzenlediklerini söyledi. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X