bursa escort Türel'den Türkbeleni tepkisi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Türel'den Türkbeleni tepkisi

Manavgat'ta DSİ'nin toplu açılış törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "'Büyükşehir Belediyesi Türkbeleni'nde ağaç kesti' diyenleri birkaç ay sonra açılışa bekliyorum. Orada ağaç mı kesmişiz, orayı yeşillendirmiş miyiz, bizzat gelip görmelerini istiyorum" dedi.

Türel'den Türkbeleni tepkisi
Türel'den Türkbeleni tepkisi Kemer Gözcü
Bu içerik 564 kez okundu.
Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat'ta Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılımıyla düzenlenen Devlet Su İşleri ve Orman Genel Müdürlüğü Toplu Temel Atma ve Açılış Töreni'ne katıldı. Törende konuşan Başkan Türel, hükümetin ve yerel yönetimlerin çalışmalarıyla önemli yatırımlara imza atıldığını söyledi. Başkan Türel, “Bakanlarımız her gelişinde adeta Antalya'yı hizmet yağmuruna maruz kalacak şekilde müjdelerle taçlandırıyor, onurlandırıyor" dedi.

SORGUN ORMANI DA MANAVGAT'A KAZANDIRILACAK

Cadde düzenlemeleri, arıtma tesisleri, Türkbeleni gibi projelerin Manavgat'a değer katan projeler olduğunu vurgulayan Başkan Türel, “Sorgun Ormanı'nın halkımıza kazandırılması yönünde gayretlerimiz devam ediyor. Bu hizmetler birlik beraberlik sayesinde oluyor" diye konuştu.

HİZMETLERİMİZİ İTİBARSIZLAŞTIRILMAYA ÇALIŞIYORLAR

Manavgat'ta yapımı devam eden Türkbeleni Projesi hakkında da bilgi veren Başkan Türel, 2013 yılında Türkbeleni'nde yaşanan yangının ardından burayı projelendirdiklerini ve Orman Genel Müdürlüğü'nden tahsisleri alarak projeye başladıklarını anlattı. Bu yaz Türkbeleni Projesi'nin açılışını yapacaklarını açıklayan Türel, zaman zaman yapılan hizmetlerinin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığına dikkati çekti. Menderes Türel, "Orman yangınında Türkbeleni'nde yanan ağaçların kel bıraktığı bölgenin fotoğraflarını çekip, 'Büyükşehir Belediyesi burada ağaç kesti' diyenlerin hepsini birkaç ay sonra açılışa bekliyorum. Biz orada ağaç mı kesmişiz, orayı yeşillendirmiş miyiz? Onu söyleyenlerin bizzat gelip görmelerini istiyorum" dedi.

KONYAALTI PROJESİ İÇİN 5504 YENİ AĞAÇ DİKTİK

Konyaaltı Sahil Projesi'nde de aynı ithamlarla karşı karşıya kaldığını dile getiren Başkan Türel, “Bu projemiz için de 'Konyaaltı sahilinde çevre katliamı yapılıyor' dediler. Şimdi etap etap hizmete girmeye başladı. Şimdi onları söyleyenler sahilden en çok istifade edenler olmaya başladı. Eskileri de koruyarak diktiğimiz 5 bin 504 yeni ağacı gelip gördüklerinde, oranın nasıl yeşil bir proje olduğunu gördüklerinde atmış oldukları iftiraların altında ezilirler mi bilmem ama belki de bu yaptıklarımız hoşlarına gider" diye konuştu. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X