bursa escort Çetin: Gelecek, gençlerin ellerinde yükselecektir
Advert

Çetin: Gelecek, gençlerin ellerinde yükselecektir

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Başkanı Ali Çandır, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Davut Çetin, "Gençlerimizin yaratıcı ve yenilikçi yönlerini destekleyecek, girişimcilik ruhlarını canlandıracak projeleri bugüne kadar hep destekledik, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Türkiye'yi geleceğe taşıyacak olan gençlerimize güvenimiz tamdır" dedi.

Çetin: Gelecek, gençlerin ellerinde yükselecektir
Çetin: Gelecek, gençlerin ellerinde yükselecektir Kemer Gözcü
Bu içerik 595 kez okundu.
Advert

ATSO Başkanı Davut Çetin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Davut Çetin mesajında şunları kaydetti:

"Bugün, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı için Samsun'a ayak bastığı ve Türk Milleti'nin büyük uyanışını harekete geçirdiği, toprakları düşman kuvvetlerince işgal edilen ülkemizi kurtaracak ulusal egemenlik mücadelesinin başladığı 19 Mayıs 1919'un yıldönümüdür. Atatürk, ecdadımızın canlarını ortaya koyarak kurdukları Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni Türk gençlerinin çalışkanlığına ve azmine emanet etmiştir. Nitekim gençlerimiz, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan en büyük gücümüzdür. Geleceğimizi Türk gençliği şekillendirecektir ve gelecek gençliğin ellerinde yükselecektir. Gençlerimizin de bu büyük sorumluluğun bilincinde olduklarına inanıyorum."

"Türk özel sektörü olarak bizler de Büyük Önder'in 'Türk, öğün, çalış, güven' sözünü aklımızdan çıkarmayıp canla başla çalışarak ülkemizi Atamızın hedeflediği Türkiye hayaline kavuşturmayı bir görev biliyoruz. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak da gençlerimizin yaratıcı ve yenilikçi yönlerini destekleyecek, girişimcilik ruhlarını canlandıracak projeleri bugüne kadar hep destekledik, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Türkiye'yi geleceğe taşıyacak olan gençlerimize olan güvenimiz tamdır." 

ATB BAŞKANI ÇANDIR

ATB ve BAGEV Başkanı Ali Çandır, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bağımsızlık ateşinin Samsun'dan yakıldığı gün olan 19 Mayıs'ın, Türk milletinin özgür olma kararlılığının en büyük adımı olduğunu belirtti.

"19 Mayıs hepimizin bayramıdır" diyen Çandır, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Sadece Türk milleti için değil diğer milletler için de bağımsızlık mücadelesinin sembolü olan Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 99 yıl önce Samsun'dan attığı ilk adımla bir milletin kaderini değiştiren büyük mücadeleyi başlatmıştır. Türk milletinin var olma mücadelesinin önderi Atamız, bugün de yol göstericimiz olmaya devam etmektedir. Atamız, 19 Mayıs'ı gençliğe armağan ederek, bağımsızlık ruhunu geleceğe emanet etmiştir. Türk gençliğine düşen, bilgi ve donanımıyla daha çok çalışıp daha çok üreterek çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma kararlılığını sahiplenmektir. İyi bir eğitim alan, tarihimizi bilen, geçmişten ders çıkaran, demokrasiyi özümsemiş, hukukun üstünlüğüne inanan, ülke çıkarlarını her şeyin üzerinde tutan bireyler, bizi çağdaş ülkeler seviyesine çıkaracaktır. Milli mücadelenin temelinin atıldığı bu özel günü kutluyor, gençliğe 19 Mayıs'ı armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve vatanımız için canını feda etmiş şehitlerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun."

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
paykwik paykasa