bursa escort Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Karabayram İzmir'e döndü
Reklamı Geç
Advert
Advert

Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Karabayram İzmir'e döndü

Antalya Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Karabayram, geçici görevle geldiği Antalya'dan tekrar İzmir'e döndü. Karabayram, 2 yılda 68 projeye imza attı.

Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Karabayram İzmir'e döndü
Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürü Cemil Karabayram İzmir'e döndü Kemer Gözcü
Bu içerik 1056 kez okundu.
Advert

İzmir Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürüyken 2016 yılında geçici görevle Antalya'ya gelen Cemil Karabayram, yeniden İzmir'e görevlendirildi. Bölge müdürlüğü olarak Antalya, Isparta, Burdur ve Muğla'da 2 yılda 68 projeyi başlatan ve bazılarını tamamlayan Cemil Karabayram, Antalya'da 'efsane müdür' olarak anılıyor. Antalya'da göreve geldiğinde sadece 1 projenin yürütüldüğünü dile getiren Karabayram, ekibi ile söz konusu iller için ses getiren çalışmaları başardıklarını kaydetti. Karabayram, “150'nin üzerinde projede çalışma yürüttük. Tüm çalışmalarımızı Kültür ve Turizm Bakanımız Numan Kurtulmuş ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in desteği ile yaptık" dedi.

ANTALYA'DA MUTLU OLDUM

Antalya'nın tarihi yapılar açısından Türkiye'nin en zengin illerinin başında geldiğini belirten Cemil Karabayram, burada görev yaptığı için çok memnun olduğunu söyledi. Tekrar Antalya'da çalışabileceğini belirten Karabayram, “Antalya'da bu yıl Perge Yılı ilan edildi. Bizim de görkemini koruyan bu özel antik kent için devam ettirdiğimiz çalışmalarımız var. Bu anlamda da buradan çok mutlu ayrılıyorum" dedi.

Antalya Rölöve ve Anıtlar Bölge Müdürlüğü çalışanları, Karabayram'ı çiçekle uğurladı. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X