bursa escort 'Gökten yağar Gibi' stres attıracak
Advert
Advert

'Gökten yağar Gibi' stres attıracak

Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT), komedi oyunu 'Gökten Yağar Gibi'yi 18 Nisan Çarşamba günü sahneleyecek.

'Gökten yağar Gibi' stres attıracak
'Gökten yağar Gibi' stres attıracak Kemer Gözcü
Bu içerik 293 kez okundu.
Advert

Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde bugün saat 20.00'da sahnelenecek 'Gökten Yağar Gibi'yi Sebastien Thıery yazdı, Can Kapyalı Türkçeye çevirdi. Selçuk Sazak'ın yönettiği oyunda Ali Meriç (Bruno), Senem Şahin (Laurence), Gözen Müftüoğlu (Teresa), Serkan Yakan (Komşu) rol aldı.

Serkan Yakan'ın rejisör yardımcılığını üstlendiği eserin dekor ve kostümlerini Yıldız İpeklioğlu, ışık efektlerini Namık Gürsoy, müziklerini Gürkan çakıcı hazırladı. Teknik kadroda Yavuz Karakuş, Faruk Duran, Özkan Sezen, Hakan Badak, Tuğba Baykara, Mustafa Sencar, Bülent Kabaağaç, Mustafa Aytar, Arzu Güldal ve Baki Özkuş görev aldı.

Antalyalıları bir kez daha neşelendirecek, güldürecek, kahkaha attıracak olan 'Gökten Yağar Gibi'nin hikâyesi şöyle:

"Oyunun kahramanı sıradan hayat süren bir ailedir. Laurence okul müdürü, Bruno ise anestezi uzmanı. Aile fertlerinin 20 yıllık beraberlikleri bir anda çığırından çıkarcasına değişime uğruyor. Karışık suçlamalar Laurence-Bruno çiftinin sinirlerini alt-üst ediyor. Oyunda birden bir oluşan bir zenginlik ve paranın hırsı, hırsın insan hayatını nasıl etkilediği dillendiriliyor. Eğlenceli, bir o kadar da trajik öykülü."

Komik oyun 'Gökten Yağar Gibi', 18-19-20 Nisan günleri saat 20.00'de, 21 Nisan Cumartesi günü saat 15.00 ve 20.00'da izlenecek. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X