bursa escort Batı Antalya'nın gazetecileri Finike'de buluştu
Advert
Advert

Batı Antalya'nın gazetecileri Finike'de buluştu

Basın İlan Kurumu (BİK) Antalya İl Müdürü Nedim Engin ve kurum çalışanları, Batı Antalya'daki gazete sahipleri ile Finike'de bir araya geldi.

Batı Antalya'nın gazetecileri Finike'de buluştu
Batı Antalya'nın gazetecileri Finike'de buluştu Kemer Gözcü
Bu içerik 959 kez okundu.
Advert

Gülcan GÜNDÜZ

Antalya'nın batı ilçelerinde yayın yapan günlük gazetelerin temsilcileri BİK Antalya Şubesi Müdürü Nedim Engin ve kurum çalışanları ile Finike buluştular. Finike Gökliman Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Basın İlan Kurumu Antalya Şube Müdürü Nedim Engin ve kurum çalışanları ile resmi ilan alan gazetelerin sahipleri ve yöneticileri katıldı. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ahmet Duran Yenigün ve muhabirlerimizin de katıldığı toplantıda, basın ve yerel yönetim ilişkileri konusunda istişarede bulunuldu. Toplantıda konuşan Başkan Sarıoğlu, yerel kelimesinin kendisinde büyük bir anlam ifade ettiğini belirterek, Finike’de spordan gazetelere kadar birçok anlamda yerel faaliyetlerin ve kuruluşların ilçenin gelişimine ve tanıtımına büyük bir katkı sunduğunu söyledi. 

Basın İlan Kurumu Antalya İl Müdürü Nedim Engin, Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu’na ve Finike’nin yerel gazete sahiplerine ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X