bursa escort AESOB'dan oda başkanlarına eğitim
Advert
Advert

AESOB'dan oda başkanlarına eğitim

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) tarafından yeni seçilen ve yeniden seçilerek güven tazeleyen oda başkanları ile yönetim kurulu üyelerine yönelik 'Eğitim ve değerlendirme toplantısı' düzenledi.

AESOB'dan oda başkanlarına eğitim
AESOB'dan oda başkanlarına eğitim Kemer Gözcü
Bu içerik 680 kez okundu.
Advert

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, 1 Ocak - 31 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2018 Yılı Olağan Genel Kurullar sonrasında, yeni seçilen ve yeniden seçilerek güven tazeleyen, merkezde 37, ilçelerde 38 olmak üzere toplamda 75 oda başkanı ve yönetim kurulu üyelerine yönelik 'Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı' düzenledi. 7 Nisan'da ilçe oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin, 8 Nisan'da da merkez oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantılar Granada Luxury Belek Otel'de gerçekleştirildi.

'GÜÇLÜ ESNAF GÜÇLÜ ODA GÜÇLÜ BİRLİK'

'Güçlü Esnaf Güçlü Oda Güçlü Birlik' sloganıyla gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmalarını yapan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “1 Ocak 2018 tarihinden itibaren odalarımızın 2018 yılı olağan genel kurullar maratonu başladı. Ocak ayında merkez ve ilçelerde olmak üzere toplamda 48, Şubat ayında 24 ve mart ayında da 4 odamızın olağan genel kurulunu yaptık. Tüm odalarımızın genel kurullarını sevk ve idare etmek üzere divan başkanı olarak gerek şahsım gerekse de birlikte çalıştığım başkan arkadaşlarımla beraber sizlerle birlikte olmaya gayret gösterdik. Bu zorlu dönemi sizlerin de sayesiyle yüzümüzün akıyla tamamladık. Hep beraber gördük ki, esnaf ve sanatkarlarımız Ahilik Kültürü'nü benimsemiş bir şekilde, kendilerine yakışan bir şekilde sandığa gitti ve yönetimde görmek istediği kişilere yetki vermek amacıyla oyunu kullandı" dedi.

Tüm oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerini 1 Mayıs'ta gerçekleştirilecek AESOB genel kuruluna davet eden Başkan Adlıhan Dere, “Birlik ve beraberlik içinde çok yol kat ettik ancak daha yapacak çok işimiz var. Kongremizi Mimar Sinan Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz. İnşallah Antalya esnafına yakışır bir genel kurulu sizlerle birlikte yapacağız" diye konuştu.

ODA BAŞKANLARI VE YÖNETİMLERİNE 'PROTOKOL' EĞİTİMİ VERİLDİ

Cumhurbaşkanlığı eski protokol uzmanı İhsan Ataöv'ün uygulamalı 'Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları' eğitimiyle devam eden toplantıda katılımcılar hem bilgilerini tazeledi hem de uygulamalı 'Beden Dili' eğitimiyle keyifli anlar yaşadı. Toplantı sonunda ise AESOB Başkanı Adlıhan Dere, esnaf ve sanatkarlara verdiği eğitimler dolayısıyla protokol uzmanı İhsan Ataöv'e ve Granada Luxury Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Osman Üçdan ve oğlu Ramazan Üçdan'a teşekkür ederek plaket verdi.

Hacı Osman Üçdan ve Ramazan Üçdan da AESOB Başkanı Adlıhan Dere'ye plaket takdim etti. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X