bursa escort Kursiyerlerin sergi heyecanı
Advert
Advert

Kursiyerlerin sergi heyecanı

Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'nce Devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde (DGSG) sürdürülen yetişkinlere yönelik ücretsiz resim kursunda üretilen eserler 'Benim Renklerimle Antalya' adlı sergide beğeniye sunulacak.

Kursiyerlerin sergi heyecanı
Kursiyerlerin sergi heyecanı
Bu içerik 416 kez okundu.
Advert

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın, Azize Kahraman Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü işbirliğiyle 2 yıl önce Antalya'da 'Sanat Eğitimi Kursu Projesi' kapsamında başlattığı resim kursuna sanatsever yoğun ilgi gösteriyor.

Resim sanatını öğrenebilmek için yoğun çaba gösteren Aylanur Tunceri Aylin Özsancak Sağdıç, Aynur Eker Alptopuz, Cemile Taçkın, Çiğdem Arıtuluk, Emine Erenler, Figen Güzel Özcan, Hülya Akgün, Hülya Arslan, İsa İzgi, Nevryz Şahan, Nuray Dündar, Nuray Öğreten, Ramazan Çakır, Semra Şahin, Şule Günertem, Yadigâr Can, Yusuf Can Enni ve Zahide Kozan yaptıkları eserleri 16 Nisan Pazartesi günü karma sergide sergileyecek.

Kurs öğretmeni ve serginin küratörü Nurcan Özkan, bu yıl ikincisi açılan resim kursunda kursiyerlerin büyük bir heyecanla çalıştıklarını, 'Antalya' temalı resimler ürettiklerini belirtti. Nurcan Özkan, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında açılacak sergide tuvallere yağlıboya çalışmasıyla yansıtılan Antalya'nın doğal güzellikleri ve tarihi zenginliklerinin yer alacağını söyledi. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X