bursa escort Kadın gazeteciler Alanya'yı keşfetti
Advert
Advert

Kadın gazeteciler Alanya'yı keşfetti

BYGEM Antalya İl Müdürlüğü medya sektöründe görev yapan kadın gazetecilere yönelik Alanya gezisi düzenledi. Gezide gazeteciler Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi ve Dim Çayı'nın güzelliklerini keşfetti.

Kadın gazeteciler Alanya'yı keşfetti
Kadın gazeteciler Alanya'yı keşfetti
Bu içerik 869 kez okundu.
Advert

BYGEM Antalya İl Müdürlüğü medya sektöründe görev yapan kadın gazetecilere yönelik Alanya gezisi düzenledi. 8 Mart Kadınlar Günü vesilesiyle planlanan ancak 24 Mart tarihine ertelenmiş olan gezide gazeteciler Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi ve Dim Çayının güzelliklerini keşfetti.

Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Esen Diler’in davetlisi olarak Alanya’ya giden kadın gazetecileri ve kurum yöneticilerini Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Gaye Coşkun ve kentin gazetecileri karşıladı. Basın heyeti İlk olarak Kale’yi Kaleiçi’nde Alanya Belediyesi tarafından restore edilerek Kültür Evi olarak kullanılan Sandık Emini Kayhanlar Evi ve Ömürlü Kemal Atlı Kültür Evi’ni gezdikten sonra öğle yemeğinde Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim tarafından karşılandı.

Gezide gazetecilere rehberlik eden Alanya Belediyesi Kent Müzesi Müdürü Haşim Yetkin’den Alanya limanında Kızılkule ve tersane hakkında da bilgi alan gazetecilerin son durağı Dim Çayı oldu.

Antalyalı basın mensuplarına eşlik eden Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Diler de basın mensuplarına teşekkür edip gazetecilerin programdan duydukları memnuniyeti ifade ederek görev alanımızdaki illerin tanıtımı ve bu bölgede görev yapan gazetecilerin haber kaynaklarının artırılması gerektiğine vurgu yaptı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Gaye Coşkun ve Kent Müzesi Müdürü Haşim Yetkin’e teşekkür eden Diler, kendilerine BYEGM tarafından 2017 Almanağını hediye etti. (Haber Merkezi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X