bursa escort İyi Parti Kemer'de yönetim belirlendi
Advert
Advert

İyi Parti Kemer'de yönetim belirlendi

İyi Parti Kemer İlçe Teşkilatı'nda İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir tarafından yeni yönetim kurulu belirlendi. Başkan yardımcısı Hüseyin İnan'nın olduğu yönetimde listesinde 8 kadının olması dikkat çekti.

İyi Parti Kemer'de yönetim belirlendi
İyi Parti Kemer'de yönetim belirlendi
Bu içerik 6846 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

İyi Parti Kemer İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir tarafından yeni yönetim kurulu parti binasında düzenlenen toplantıda tanıtıldı. İlk yönetim kurulu toplantısının da gerçekleştirildiği tanıtım toplantısında başkan yardımcısı Hüseyin İnan oldu. 23 kişilik yönetim kurulu üyelerinden 8’nin bayanlardan oluştuğu listede her meslek dalından isimler olması da dikkat çekti. İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, toplantıda yaptığı konuşmada, “25 Ekim 2017 tarihinde genel başkanımızı Meral Akşener liderliğinde Türkiye’nin geleceği için büyük bir adım olarak İyi Parti, Allah nasip etti ve kuruldu. Yaklaşık 4 aylık bir süre içerisinde genel merkezimizin açılışından ve kurucular kurulu oluşturulduktan sonra çok hızlı bir şekilde teşkilatlandırmalar başladı. Bugün itibariyle 77 il, 800 civarında ilçemiz teşkilatlandırılmış vaziyette. Antalya İl Başkanlığı tarafından İlçe kurucu başkanlığı görevi şahsıma nasip oldu. O süreçten sonra hızlı bir şekilde başkan yardımcım Hüseyin İnan ile birlikte teşkilatlanma çalışmalarına başladık. Çok kıymetli her biri birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimizle tek tek görüşerek listemizi hazırladık ve İl Başkanlığına sunduk. İl Başkanlığı da genel merkeze sundu ve genel merkezin onayıyla resim oluşumumuzu tamamladık. Geçen hafta kendi aramızda bir tanışma toplantısı yaptık. Bu haftada sizlerle birlikteyiz. Allah’ın izniyle Antalya’da 19 ilçenin görevlendirmesi tamamlandı. Artık bundan sonra İyi Parti sahaya indi ve çalışmalarına başlıyor. Bizlerde yoğun bir şekilde genel başkanımızın liderliğinde sahada bizlerde varız. Nasip olursa Kemer iyi olacak. Türkiye iyi olacak. Rabbim bu çıktığımız yolda bizi mahcup etmesin” dedi.

Konuşmanın ardından Aydemir, yönetim kurulundaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlayarak karanfil verdi. Toplantıda ayrıca ilçe teşkilatının kurulmasından dolayı pasta kesildi. Öte yandan yönetim kurulu önümüzdeki günlerde toplanarak görev bölümünü belirleyecek.

İYİ Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Başkan Hüseyin Aydemir, Başkan Yardımcısı Hüseyin İnan, Nur Hayat Yanmış, Cemal Kemal, Selahattin Minta, Nagehan Elibol, İbrahim Atalay, Sami Adaletli, Nadezda Pelit Boldyreva, Kamile Büyükakçalı, Özkan Bulut Korkmaz, Şaban Çelik, Kutlu Tülin Yelten, Nuri Embiyaoğlu, Erendiz Hamamcıoğlu, Aşır Bükülmez, Sadık Taşkın, Duygu Türkiliş, Mehmet Taşkın, Salih Özgöç, Hülya Gün, Mustafa Barış Kösterit, Adnan Çilalı, Mehmet Yiğit ve Özgür Keskin.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X