Fame Hotels kaliteden ödün vermiyor

Sahip olduğu deneyim, yıllardır yüksek misafir memnuniyeti, marka bilinirliği ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet veren Fame Hotels, farklı otoriterlerden aldığı 30’yi aşkın ödül ve belgelerle yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Fame Hotels’in yöneticileri, turistlerin ilk tercihi olmaktan dolayı gurur duyduklarını söyledi.
Bu haber 2018-02-10 06:54:09 eklenmiş ve 2706 kez görüntülenmiştir.

Şüheda DAYANTÜRK

Sahip olduğu deneyim, yıllardır yüksek misafir memnuniyeti, marka bilinirliği ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet veren Fame Hotels, farklı otoriterlerden aldığı 30’yi aşkın ödül ve belgelerle yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Kalite yönetim sisteminden çevre yönetim sistemine, gıda güvenliği yönetim sisteminden müşteri memnuniyeti yönetim sistemine kadar daha birçok belgeye sahip olan Fame Hotels, yıllardır kalitesinden ödün vermeden misafirlerine hizmet veriyor. Aldığı birçok belgeler ile birlikte kalitesini ödüllerle taçlandıran Fame Hotels, Fame Resıdence Lara & Spa, Fame Resıdence Kemer & Spa, Fame Resıdence Göynük, Fame Resıdence Beach Park ve Fame Hotel ile turistlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

“GURUR DUYUYORUZ”

Sahip olduğu deneyimle, yıllardır yüksek misafir memnuniyeti, marka bilinirliği ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet verdilerini söyleyen Fame Hotels yöneticileri, “Farklı otoriterlerden aldığımız 30’u aşkın ödül ve belgelerle misafirlerimizin ilk tercihi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu ödülleri kazanmak kadar, layık olmanın da önemini biliyor ve bunun için hassasiyetle çalışıyoruz. Fame Resıdence Lara, Kemer, Göynük otellerimiz plaj ve marinalara verilen uluslararası “Mavi Bayrak” çevre ödülüne sahiptir. Bu ödül kapsamında deniz suyunun temizliğini, çevre yönetimine önem verdiğimizi ve çevre bilincinin oluşturulmasına yönelik faaliyetlerde bulunduğumuzu, plajları kullananların ihtiyaçlarına cevap verecek donanım ve güvenliği sağladığımızı; taahhüt ediyoruz” dediler.

ÖDÜL VE BELGELER

Fame Hotels yöneticileri 2017 yılında aldıkları belge ve ödüller ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Misafirlerimizin ve yasaların beklentilerini karşılamak ve aşmak yolunda çalışmalarımıza katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” belgesi Fame Residence Kemer & Spa ve Fame Residence Lara & Spa otellerimiz için alınmıştır. Çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı yaratmak yolunda çalışmalarımıza katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında Fame Residence Lara & Spa için “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” belgesi alınmıştır. Çevrenin korunması, doğal kaynakların verimli kullanılması ve gelecek nesillere yaşanılır bir çevre bırakılması yolunda çalışmalarımıza katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında Fame Residence Lara & Spa otelimiz için “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi” belgesi alınmıştır. Fame Residence Kemer & Spa otelimiz için 2016 yılında “Yeşil Anahtar” 2017 yılında “Mavi Bayrak” ve Omurilik Felçliler Derneğinin düzenlediği Mavi Kapak toplama kampanyasına destek sağlayarak teşekkür belgeleri alınmıştır. Gıda güvenliği önündeki tehditlerin ortadan kaldırılması ve misafirlerimize hijyenik ve güvenilir sunumlar yapmak yolunda çalışmalarımıza katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında Fame Residence Lara & Spa otelimiz için “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” belgesi alınmıştır. Misafir odaklı olmak ve her daim misafirlerimizin sunduğumuz hizmetlerden memnuniyetini temin etmek yolunda çalışmalarımıza katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında Fame Residence Lara & Spa otelimiz için “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgesi alınmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri” projesi kapsamında verilen “Yeşil Yıldız Çevre Ödülü” nü Fame Residence Kemer & Spa ve Fame Residence Lara & Spa Otellerimiz 2014 yılında almıştır. Sürdürülebilirliği sağlamak ve desteklemek için “Travelife Gold Ödülü”nü Fame Residence Lara & Spa Otelimiz için 2017 yılında almıştır. Fame Residence Kemer & Spa Otelimiz Zoover tarafından verilen Best Hotel ödülünü ve Fame Residence Lara & Spa Otelimiz Zoover Orange ödülünü 2017 yılında almayı hak etmiştir. Fame Residence Lara & Spa Otelimiz çevre performansı ve misafir memnuniyeti ile “TUI Hayvan Dostu Ödülü”, “TUI Holly En İyi İlk 100 Otel Ödülü”, “Tophotels En İyi 250 Otel Ödülü”, “TUI Family Champion” ödüllerini 2017 yılında almayı hak etmiştir.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer TURİZM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
e-sgk.co e-anindakredi hizlipro dizi izle Antalya escort
Arşiv Arama
- -
Anket

Kemer Gözcü :: Antalya Kemer\\\'in Günlük Haber Portalı, Antalya Kemer\\\'den Haberler, Kemer Haberleri
© Copyright 2001 Kemer Gözcü. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Spor Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi